تعداد بازدید : ۱۹۳۲
کد خبر : ۲۰۹۳۰۶
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹

 

بر اساس گزارش جدید موسسه گلوبال ریسک، صنعت فین‌تک کانادا رشد عظیمی را در سال‌های اخیر شاهد بوده است و انتظار می‌رود که این رشد به صورت نمایی کماکان ادامه یابد. کارشناسان معتقدند که همکاری بیشتر بین فعالان صنعت فین‌تک و مدیران موسسات مالی سنتی، وضع مقررات جدید و بهبود زیرساخت‌های حقوقی و نیز استمرار ارائه خدمات گسترده مالی، از جمله عواملی است که تحرک این بخش را بیشتر خواهد کرد.

به گزارش فرارسانه به نقل از فین‌تک‌نیوز، کانادا یکی از بزرگ‌ترین مراکز مالی بین‌المللی محسوب می‌شود و تعداد قابل توجهی از نخبه‌های تکنولوژیکی برتر جهان را میزبانی می‌کند. موسسات مالی کانادا تاکنون از فناوری‌های نوین استقبال کرده‌اند و با شرکت‌های فین‌تک همکاری کرده‌اند تا کارایی و خدمات محصول را بهبود بخشند.
طبق این گزارش، تعداد شراکت‌های موسسات مالی کانادایی با فین‌تک‌ها بسیار بیشتر از کشورهای دیگر است. 62 درصد شرکت‌ها اعلام کرده‌اند که هم‌اکنون در حال همکاری با فین‌تک‌ها هستند و 88 درصد نیز اعلام کرده‌اند که قصد دارند میزان همکاری خود را افزایش دهند. این همکاری نه تنها موجب بهبود وضعیت در هر دو سوی همکاری شده، بلکه بستری را نیز برای جذب استعدادهای این حوزه از سرتاسر دنیا فراهم آورده است.

شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد در سراسر کانادا با ارائه خدماتی نظیر مشاوره تخصصی، ایجاد فرصت‌های شبکه‌سازی و جهت‌گیری در منظر نظارتی به توسعه بنگاه‌های فین‌تکی کمک می‌کنند. این برنامه‌ها به طور کلی توسط ترکیبی از موسسات مالی، شرکت‌های فناوری، مشاوران و دانشگاهیان اجرا می‌شود.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: