سردار اشتری

فرمانده نیروی انتظامی گفت که حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال لذتبخش و بی سابقه بود.

سردار حسین اشتری در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن درباره وضعیت امنیتی راهپیمایی در سراسر کشور گفت: امروز یک یوم الله دیگر است و مردم با حضور میلیونی خود در راهپیمایی بار دیگر به دشمنان نشان دادند که با یکدیگر متحد بوده و پای نظام و انقلابشان ایستاده‌اند.

فرمانده ناجا افزود: پلیس نیز از چند روز قبل اقدامات خود برای تأمین امنیت این راهپیمایی را آغاز کرده و از شب گذشته مأموران پلیس علی رغم سرمای شدید هوا در مسیرهای راهپیمایی در شهرها و استان‌های سراسر کشور مستقر شده و از صبح امروز نیز به شکل 100 درصدی به حالت آماده باش درآمدند.

وی ادامه داد: برابر گزارش‌های دریافتی از سراسر کشور تا کنون راهپیمایی 22 بهمن در امنیت کامل برگزار شده است و هیچ مشکل امنیتی در هیچ جای کشور گزارش نشده است.

اشتری ادامه داد: حضور مأموران ما تا پایان راهپیمایی در شهرهای سراسر کشور از جمله تهران ادامه خواهد داشت.

فرمانده ناجا در پاسخ به پرسشی در مورد تحرکات دشمنان در کشور نیز اظهار کرد: نیروی انتظامی اشراف اطلاعاتی بر رفتار و اقدامات دشمنان و تحرکات آنان دارد.

فرمانده ناجا همچنین با اشاره به پیام راهپیمایی 22 بهمن اظهار کرد: این راهپیمایی 41 سال است که هر سال با شکوه‌تر از سال قبل برگزار می‌شود و پیام آن نیز همچون پیام پیروزی انقلاب اسلامی این است که نباید نگاهمان به خارج مرزها باشد؛ بلکه باید با ایستادن روی پای خودمان به توانمندی‌های دانشمندان و به خصوص جوانان خودمان اتکا کنیم.

فرمانده ناجا این راهپیمایی را تجدید بیعتی دوباره با آرمان‌های انقلاب اسلامی، آرمان‌های حضرت امام(ره) و آرمان‌های مقام معظم رهبری برشمرد و افزود: ما باید نگاهمان به این مردم و جوانان عزیز کشورمان باشد. مردم نیز ثابت کردند که در مقابل زورگویان، یاوه گویان و دشمنان خواهند ایستاد.