تعداد بازدید : ۲۱۵۵
کد خبر : ۲۰۹۹۰۵
مدیرعامل تاپکیش در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش گفت:تامین قطعات یدکی انجام شده و در یکی، دو سال آینده نیاز شرکت را مرتفع کردیم و کمترین مشکل را خواهیم داشت و حتما برنامه‌ای برای توسعه خودپرداز و ATM خواهیم داشت.

تامین قطعات انجام شد/ تمرکز

حجت آزادبخت مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در گفت‌وگو با بورس‌نیوز درخصوص پروژه‌های آتی این شرکت اظهار کرد: در سال جدید، پروژه ITC سپندان با توجه به ماهیت ۵ساله بودن آن ادامه خواهد داشت و سرمایه‌گذاری‌های آن انجام شده و تنها کمی از سرمایه‌گذاری آن باقیمانده است.

وی ادامه داد: درخصوص این پروژه باید اشاره داشت که بازگشت‌سرمایه خوبی در انتظار تمام سهامداران این پروژه بوده و سود مناسبی از پروژه ITC سپندان عاید سهامداران خواهد شد.

آزادبخت در خصوص تامین قطعات یدکی دستگاه‌های خودپرداز نیز اشاره داشت و افزود: در هر صورتی، تحریم‌ها اثرگذار بوده اما؛ می‌بایست که از فرصت‌های نهان تحریم‌ها نیز بهره برد که در این حوزه، تحریم‌ها به‌نوعی مدیریت شد؛ می‌توان اشاره داشت که تامین قطعات یدکی انجام شده و طی ۲سال آینده، این شرکت نیازی مبنی بر تامین قطعات نخواهد داشت و سطح نیازمندی و تامین قطعات کاملا روند کاهشی خواهد داشت و ذهن شرکت تنها متمرکز برنامه‌های توسعه‌ای خودپرداز و ATM خواهد شد.

مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش درخصوص برنامه‌های آتی و سودآوری در سال آینده گفت: قطعا هر گامی که در راستای پیشرفت شرکت برداشته می‌شود، با یک برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده خواهد بود تا سهامداران متضرر نباشند.

آزادبخت در پایان درخصوص مدیریت سرمایه‌گذاری‌ها نیز خاطرنشان کرد: در پروسه سرمایه‌گذاری و انتخاب پروژه‌ها و البته فرصت‌هایی که شرکت‌های گروه در اختیار "شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش" قرار می‌دهند، این قول را به سهامداران می‌دهیم که شرکت موفق‌تر از سال قبل عمل خواهد کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.