تعداد بازدید : ۶۳۵۷
کد خبر : ۲۱۰۳۹۱
۴۵ درصد قرارداد کل در جیب این شرکت می‌رود؛
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
شرکت حفاری شمال در مناقصه‌ای حفاری ۱۶ حلقه چاه (۱۰ حلقه چاه جدید و ۶ حلقه چاه تعمیراتی)، خدمات مهندسی، تأمین کالا و سرویس‌های جانبی حفاری را عهده‌دار شد.

به گزارش بورس نیوز، شرکت حفاری شمال از نتیجه شرکت در مناقصه خبر داد.

براین اساس، این شرکت اعلام کرد؛ طرح مارون اسماری ۴۰۱ از طرح‌های عملیات محور افزایش/ نگهداشت تولید ۲۷ مخزن منتخب شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب موضوع مناقصه بود.

پروژه در دو بخش سطح‌الارض (۵۵ درصد) و تحت‌الارض (۴۵درصد) تعریف و برنده شده در مناقصه هلدینگ انرژی گستر سینا بوده که شرکت حفاری شمال به عنوان شرکت تحت پوشش این هلدینگ بخش تحت‌الارض آن مجموعاً را که شامل حفاری ۱۶ حلقه چاه (۱۰ حلقه چاه جدید و ۶ حلقه چاه تعمیراتی)، خدمات مهندسی، تأمین کالا و سرویس‌های جانبی حفاری بوده انجام خواهد داد و جهت انجام این مهم تعداد پنج دستگاه دکل حفاری خشکی مورد نیاز است.

مبلغ کل قرارداد ۱۵۴.۸۹۱.۳۱۶ یورو خواهد بود که با توجه به اینکه این شرکت مجری انجام بخش تحت الارض قرارداد است از مبلغ یادشده ۴۵درصد را شامل می‌شود.

لازم به ذکر است، شرکت حفاری شمال جهت شرکت در مناقصه ضمانتنامه‌ای به مبلغ ۱۶۱.۶۵۰ میلیون ریال در تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ارائه کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: