تعداد بازدید : ۶۳۳۸
کد خبر : ۲۱۰۴۳۲
تعدیل سودی تنها ۱۲ درصدی برای این شرکت ثبت شد؛
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
افت محسوس فروش محصولات اصلی این شرکت مانع از افزایش فروش داخلی این شرکت شده که این موضوع با توجه به رکود بازار‌های داخلی از ریسک‌های سال مالی جاری محسوب می‌شود.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در شرایطی که در سال اخیر شاهد رشد بیش از ۵۰۰ درصدی قیمت سهام شرکت صنعتی بهپاک بودیم، صورت‌های مالی حسابرسی نشده شرکت تعدیل سودی تنها ۱۲ درصدی را در مقایسه با سال گذشته نشان می‌دهد.

علیرغم افزایش چشمگیر نرخ‌های فروش انواع محصولات این شرکت، کاهش چشمگیر مقادیر فروش در نخست سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، منجر به کاهش چشمگیر مبالغ فروش و درآمد‌های این شرکت شد.

همانگونه که در جدول فوق نیز ملاحظه می‌شود افت محسوس فروش محصولات اصلی این شرکت مانع از افزایش فروش داخلی این شرکت شده که این موضوع با توجه به رکود بازار‌های داخلی از ریسک‌های سال مالی جاری محسوب می‌شود.

در انتها این شرکت با تحقق درآمدی ۷.۸۵۵ میلیارد ریالی و ۱۲ درصد کمتر از سال گذشته، سود خالصی ۴۰۸ میلیارد ریالی محقق شده که ۱۲ درصد افزایش نسبت به سود خالص انتهای دوره سال مالی ۱۳۹۷ را به ثبت رسانده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: