تعداد بازدید : ۲۳۹۶
کد خبر : ۲۱۰۹۴۶
رصد مستمر وضعيت سلامت كاركنان:
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۷
گروه صنعتی ایران خودرو با ایجاد رویه‌ای یکپارچه و سازماندهی شده و با استفاده از ابزار‌های متعدد اطلاع‌رسانی در تلاش برای پیشگیری از ورود کروناویروس به این مجموعه صنعتی است.

اقدامات گسترده براي پيشگيري از ابتلا به بيماري كرونا در سطح گروه صنعتي ايران خودرو

به گزارش بورس نیوز، از دو هفته گذشته اقدامات متعددی از طریق ابزار‌های اطلاع رسانی موجود در گروه صنعتی ایران خودرو در قالب، اطلاعیه، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، ویدئو نسبت به آگاه‌سازی کارکنان درمورد نحوه پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس و راه‌های مقابله با آن صورت گرفته است.
محتوای این پویش که توسط کمیته و ستاد بحران منابع انسانی به تصویب رسیده، اطلاع رسانی و آگاه سازی در سطح گروه صنعتی ایران خودرو است. جامعه هدف این پویش، خانواده بزرگ ایران خودرو مشتمل بر کارکنان و اعضای خانواده آنان است.
تهیه ماسک‌های فیلتردار و توزیع میان پرسنل ایران خودرو، انجام بازدید‌های روزانه و ساعتی از تمامی اماکن مرتبط با بهداشت و سلامت کارکنان، حذف غذا‌های کبابی و ماست و قرار دادن مرکبات در سبد غذایی کارکنان و ممانعت از حضور کارکنان دارای بیماری خاص نیز از دیگر اقدامات پیشگیرانه صورت گرفته است.
همچنین تیم‌های مجهز به ابزار ویژه کنترل دمای بدن، سلامت کارکنان را به صورت مستمر مورد پایش قرار می‌دهند.
برمبنای این گزارش، پیامک‌های آموزشی ارسال شده به تلفن همراه نیز بخشی از اقدامات صورت گرفته در راستای آگاه سازی کارکنان است که ارسال این پیام‌ها همچنان ادامه دارد.
طبق تصمیمات ستاد مدیریت بحران ایران خودرو، علاوه بر قرار دادن استند‌های آموزشی در مبادی ورودی و خروجی شرکت، متون چاپی آموزشی و اطلاعیه‌های مصور میان کارکنان توزیع شده و موارد آموزشی در تابلو‌های اطلاع رسانی نیز نصب شده است. در همین راستا، جلسات آموزشی متعددی نیز با نمایندگان کارکنان، مدیران و روسای HSE در سطح گروه صنعتی ایران خودرو به منظور انتقال موارد آموزشی به کارکنان مجموعه برگزار شده است.
این گزارش تاکید می‌کند، اقدامات ایران خودرو طبق پروتکل‌های اجرایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درحال اجرا و پیگیری است و تا کنترل کامل بیماری کرونا در سطح کشور ادامه خواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: