تعداد بازدید : ۱۱۳۲
کد خبر : ۲۱۱۵۵۵
در معاملات امروز؛
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
شاخص بورس تهران امروز عدد ۵۰۵ هزار ۸۱۸ واحد را نمایش داد.

ارزش معاملات ۴۵۷۵ میلیارد تومان شد


به گزارش بورس نیوز، شاخص بورس تهران امروز عدد ۵۰۵ هزار ۸۱۸ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۶۹ هزار و ۶۰۸ واحد رسید.

شاخص بازار اول به کانال ۳۵۶ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد یک میلیون و ۷۹ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۶۵۳۴ واحد را نمایش داد.

در معاملات امروز نمادهای "افق"، "شنفت" و "دالبر" به ترتیب با ۸۹، ۷۵و ۵۳ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای "فولاد"، "فارس" و "فملی" به ترتیب با ۱۱۲۵، ۱۱۰۰و ۹۳۹ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند.

امروز با معامله شدن ۵ میلیارد و ۹۷۰ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۸۲۰ هزار نوبت دادوستد، ارزش معاملات به ۴۵۷۵ میلیارد تومان رسید.

همچنین امروز "وتجارت"، "خساپا" و "وبملت" پربیننده ‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان دادوستد امروز بورس تهران، فلزات اساسی برترین گروه صنعت بود و خودرو و صنایع شیمیایی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: