تعداد بازدید : ۶۴۴
کد خبر : ۲۱۱۸۴۵
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
آموزش بورس اولین قدم برای ورود به بازار بورس بوده و شرکت در یک دوره آموزش بورس مسیر موفقیت در بورس را هموارتر و راحتر می‌کند.

به گزارش بورس نیوز ،طبیعتا مرکز یا نهادی را می‌بایست جهت آموزش بورس انتخاب نمایید که تجربه و سابقه خوبی در این زمینه داشته باشد؛ و بهترین اساتید آموزش بورس را در هیات علمی خود داشته باشد.

موسسات آموزشی مختلفی در زمینه آموزش بورس وجود دارند. چنانچه در اینترنت و فضای مجازی کلاس و دوره آموزش بورس را جستجو کنید گزینه‌های مختلفی پیش روی شما خواهد بود که یکی از آن‌ها دوره جامع بزرگان بورس در مجموعه کانون بورس است.

بهترین دوره آموزش سرمایه گذاری در بورس کجاست؟
در دوره جامع بزرگان بورس صفر تا صد سرمایه گذاری در بورس، فرابورس، بورس کالا توسط بهترین و قوی‌ترین اساتید بورس ایران آموزش داده می‌شود به گونه‌ای که بعد از گذراندن این دوره برای موفقیت در بورس به هیچ کلاس یا دوره آموزشی دیگری احتیاج نخواهید داشت؛ و می‌توانید همچون بزرگان بورس سهام‌های ارزنده و سودده را شناسایی کرده و روی آن‌ها سرمایه گذاری‌های پر بازده و موفقی را داشته باشید.

همچنین در دوره بزرگان بورس صفر تا صد سرمایه گذاری در مسکن، تحلیل و پیش بینی دلار، طلا و تورم را بطور کامل می‌آموزید.

افراد به سه روش می‌توانند در دوره‌های بزرگان بورس شرکت کنند:
 روش اول: شرکت در دوره بصورت حضوری در شهر تهران، سید خندان

 روش دوم: شرکت در دوره بصورت آنلاین در سایت کانون بورس (دوره آنلاین پخش زنده و همزمان دوره حضوری بوده، با فیلمبرداری دو دوربین فول اچ دی و صدا برداری حرفه‌ای طوری که بیننده حس می‌کند انگار در کلاس نشسته است)

 روش سوم: تهیه پکیج دی وی دی‌های دوره (دوره‌های حضوری قبلی با دو دوربین فول اچ دی و صدا برداری حرفه‌ای فیلمبرداری شده است)

بنا به اظهارت مشاوران مجموعه کانون بورس تا به حال ۱۰۷ دوره جامع بزرگان بورس در کانون بورس برگزار شده و بیش از دوازده هزار دانشجو در آن شرکت کرده و آموزش‌های تخصصی سرمایه گذاری در بورس را گذرانده اند.

با توجه به بررسی‌های به عمل آمده، کانون بورس مرکز تخصصی آموزش بورس بوده که در آن تنها کلاس و دوره‌های آموزش بورس برگزار می‌شود. نقطه قوت این مرکز اساتید قوی با تحصیلات مرتبط بورسی و رزومه و تجربه موثر در این زمینه بوده که مهندس مهدیار حاجی علی یکی از آن‌هاست.

با توجه به اطلاعاتی که از مشاوران کانون بورس گرفته ایم دوره جامع بزرگان بورس شامل یازده زیر دوره بوده که در آن صفر تا صد بورس و بازار‌های مالی آموزش داده می‌شود به نحوی که جهت یادگیری و آموزش بورس درگیر دوره‌های متعدد آموزشی نخواهید شد.

بهترین دوره آموزش سرمایه گذاری در بورس کجاست؟
یازده زیر دوره موجود در دوره بزرگان بورس عبارت اند از:
دوره اول: دوره ورود به بازار بورس (آموزش کامل مبانی و مفاهیم مقدماتی بازار سرمایه (دوره دوم:دوره مدیریت ریسک و سرمایه (آموزش صفر تا صد نحوه کنترل ریسک در معاملات (دوره سوم:دوره روانشناسی خویشتن (آموزش صفر تا صد خود کنترلی در سرمایه گذاری‌ها (دوره چهارم:دوره آموزش نرم افزار متا تریدر (کاربردی‌ترین و محبوب‌ترین نرم افزار تحلیلگری (دوره پنجم و ششم:دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته و تکنیک‌های تابلوخانی (آموزش صفر تا صد تحلیل تکنیکال فراتر از کاربردی متناسب با بازار بورس، مسکن، طلا و ارز (دوره هفتم:دوره روانشناسی بازار (شناخت تفکر حاکم بر معامله گران مختلف بازار)
دروه هشتم:دوره تحلیل بنیادی (آموزش صفر تا صد تحلیل بنیادی کاربردی)
دوره نهم:دوره تدوین قدرتمندترین استراتژی‌های معامله گری (آموزش استراتژی‌های قدرتمند با ترکیب همه شاخه‌های تحلیل گری شامل تکنیکال و فاندامنتال)
دوره دهم:آموزش صفر تا صد فیلترنویسی در بورس
دوره یازدهم: دوره کارگاه‌های عملی داخل و خارج از کلاس
جهت اطلاعات بیشتر سوالاتی را که ممکن است برای شما نیز وجود داشته باشد در تماس با مشاوران آموزشی کانون بورس در قالب یک مصاحبه کوچک پرسیده ایم.
با سلام و تشکر از شما بابت زمانی که می‌گذارید.

اولین سوال این که سود سرمایه گذاری در بازار بورس حدودا چقدر است؟
سلام و عرض ادب خدمت شما و مخاطبان محترم
بسته به دانش و آگاهی افراد متفاوت هست. برخی از سهام‌ها در یک سال اخیر سی یا چهل برابر رشد کرده اند و برخی از سهام‌ها پنجاه یا صد درصد رشد کرده اند و برخی از سهام‌ها در یک سال اخیر حتی افت قیمت داشته اند. هر چه افراد مهارت و دانش بورسی خود را بالاتر ببرند موفقیت و سود آن‌ها به مراتب بیشتر خواهد شد.

در دوره جامع بزرگان بورس تمامی مواردی که جهت موفقیت در بازار بورس لازم است تا یک سرمایه گذار بداند بطور کامل توسط قوی‌ترین اساتید آموزش بورس ایران آموزش داده خواهد شد.

در پایان دوره مدرک خاصی نیز به دانشپذیران ارائه می‌کنید؟
بله، در پایان دوره بزرگان بورس دو مدرک ارائه می‌شود یکی مدرک کانون بورس و دیگری مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه‌ای
پس از پایان دوره، بورس آموزان می‌توانند در ۲ مرحله آزمون تئوری و عملی سازمان فنی حرفه‌ای شرکت کرده و پس از قبولی در آزمون‌های این سازمان مدرک بین المللی تحلیل بازار‌های مالی را دریافت کنند.
لازم به ذکر است که شرکت در این آزمون تنها به واسطه دانشجو بودن در مجموعه کانون بورس امکان پذیر می‌باشد.
مزایای مدرک بین المللی تحلیل بازار‌های مالی فنی حرفه‌ای
• امکان ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی بدون کنکور
• اخذ گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه‌ای (قابل ترجمه جهت رزومه برای سطوح بین المللی)
• بهره گیری از امکان ارتقاء شغلی در محل کار
• مورد تایید سازمان جهانی کار
• تبدیل دیپلم مهارت به ۲ تا ۸ سال سابقه کار
• معرفی کار آموزان فارغ التحصیل به موسسات و شرکت‌هایی که درخواست استخدام نیروی کار ماهر از کانون بورس را کرده اند
• استفاده از گواهینامه مهارت به مدت ۹۰۰ ساعت جهت مهاجرت واعزام نیروی کار به خارج
• امکان تدریس در اموزشگاه‌ها و دریافت کارت مربیگری با گواهینامه اخذ شده

بهترین دوره آموزش سرمایه گذاری در بورس کجاست؟


آیا کلاس‌ها و آموزش‌ها فقط تئوری است؟
دوره جامع بزرگان بورس بصورت تئوری و عملی برگزار می‌شود. فضا‌های آموزش کانون بورس به گونه‌ای است که امکان برگزاری کارگاه‌های عملی تحلیل سهام در آن وجود دارد. در کاگاه‌های عملی که ضمن دوره برگزار می‌گردد بورس آموزان زیر نظر استاد و همراه با استاد بازار را تحلیل کرده و سهام‌های سود آور را شناسایی می‌کنند.

اگر دانشجو یا به قول شما بورس آموز جلسه‌ای را غیبیت نماید، آیا قابل جبران هست؟
بعد از هر جلسه فیلم جلسه برگزار شده جهت مرور و تسلط بیشتر در ناجیه کاربری دانشپذیر قرار می‌گیرد. بنابرین افرادی که احیانا در جلسه‌ای غیبیت داشته باشند می‌توانند بعد از اتمام هر جلسه کلاس به فیلم دوره نیز دسترسی داشته باشند.

سطح رضایت دانشجویان قبلی شما چگونه است و آیا در بورس موفق هستند؟
طبیعتا هیچ بقالی نمی‌گوید ماست من ترش است؟! فقط در همین حد خدمتان عرض می‌کنیم که حدود ۷۰ درصد دانشجویان کانون بورس توسط دانشجویان قبلی با کانون بورس آشنا شده اند.

به دوستانی که قصد شرکت در یک دوره آموزش بورس را دارند توصیه می‌کنیم بصورت حضوری به کانون بورس آمده و با دانشجویانی که در حال گذراندن دوره بزرگان بورس می‌باشند از نزدیک صحبت کرده و از آن‌ها اطلاعات کسب نمایید.
دوره‌های جامع بزرگان بورس هفت روز هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۰ و روز‌های پنج شنبه و جمعه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ در کد‌های مختلف در کانون بورس برگزار می‌شود.

عزیزانی که مایل به صحبت با دانشجویان حال حاضر کانون بورس هستند، لطفا در این ساعت‌ها به کانون بورس مراجعه کنند.

کلاس‌های آموزش بورس در مجموعه شما فقط بصورت حضوری برگزار می‌شود؟
به سه روش می‌توان در دوره‌های آموزش بورس کانون بورس شرکت کرد:
بصورت حضوری در تهران، سید خندان یا بصورت آنلاین از طریق سایت کانون بورس دوره آنلاین پخش زنده و همزمان دوره حضوری بوده و یا تهیه پکیج دوره جامع بزرگان بورس که فیلم برداری شده از دوره‌های حضوری گذشته است.

را‌های ارتباطی با کانون بورس چیست؟
شماره تلفن‌های کانون بورس: ۰۲۱۸۸۷۵۸۴۹۸ – ۰۲۱۸۸۷۵۶۸۰۳ – ۰۲۱۸۸۷۴۶۵۱۸
آدرش کانون بورس: ضلع جنوب غربی پل سید خندان، مابین شریعتی و سهروردی، پلاک ۷۴ ساختمان کانون بورس ایران
آدرس سایت کانون بورس: kanoonebourse.com

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: