تعداد بازدید : ۹۳۱
کد خبر : ۲۱۱۸۷۴
خبر‌های خوب فخوز برای سهامداران از کوره‌های داغ آمد؛
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
اقبال گروه فلزات اساسی در بورس و جایگاه مناسب سهم‌های این گروه به لحاظ بنیادی و تکنیکی این گروه را در جایگاه گزینه‌های مناسب سرمایه گذاری قرار داده است.
 
فخوز در مدار سوددهی
 
 
به گزارش بورس نیوز، طی چند ماه اخیر توسط شرکت فولاد خوزستان اقداماتی، چون سرمایه گذاری‌های ۲۳ هزار میلیارد تومانی در جهت توسعه این کارخانه صورت گرفته است. 

علی محمدی، مدیرعامل فولاد خوزستان هدف از این سرمایه گذاری را اجرای طرح‌های فاز ۴ توسعه عنوان و اظهار کرد: تکمیل زنجیره فولاد یکی از اهداف اساسی شرکت بوده و یکی از این اهداف رفع نیاز میزان تولید کنونی کنسانتره و رساندن تولید از ۵/۲ میلیون تن به ۱۳ میلیون تن خواهد بود.

وی میزان تولید این شرکت تا پایان سال جاری را ۸/۳ میلیون تن عنوان کرد و افزود: میزان صادرات تا بهمن ماه جاری به یک میلیون و ۶۸۰ هزار تن می‌رسد.

مهدی مومن زاده، عضو هیات رئیسه فولاد خوزستان نیز ارزش سهم و سودآوری این شرکت در قالب سود مجمع را صعودی دانست و به بورس نیوز گفت: افزایش ارزش سهم شرکت فولاد خوزستان در بازار سرمایه و افزایش سودآوری این شرکت در قالب سود مجمع را می‌توان از خبر‌های خوب فخوز برای سهامداران طی سال آینده عنوان کرد.

وی همچنین ازتخصیص صندوق بازارگردانی برای سهام فولاد خبر داد و گفت: چتری حمایتی برای سهامدار در نظر گرفته شده تا حمایت‌های سهامدار عمده از سهامدار خرد پررنگ‌تر شود
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.