تعداد بازدید : ۱۱۵۱
کد خبر : ۲۱۲۰۴۹
گزارش بورس نیوز از یک عرضه اولیه:
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱
پانصد و سی و ششمین مراسم عرضه اولیه در بورس تهران برگزار شد.
سرمایه ۷ هزار میلیاردی
 
 
به گزارش بورس نیوز،سید روح الله حسینی مقدم، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت در معرفی اجمالی از این شرکت گفت: "تملت" در سال ۸۹ مجوز فعالیت خود را اخذ کرده و در حال حاضر به عنوان یک شرکت فعال، (رشد سرمایه از چهار هزار میلیارد ریال) به سرمایه‌ای هفت هزار میلیارد ریالی رسیده است.

وی به معرفی سهامداران اصلی پرداخت و اظهار کرد: علیرضا ابراهیم پور مدیرعامل گروه مالی ملت با ۹۱ درصد سهامدار اصلی، شرکت مدیریت سرمایه آتیه خواهان با ۵ درصد و برخی شرکت‌های زیرمجموعه بانک ملت به عنوان سهامدار خرد، سهامداران اصلی این شرکت هستند.

حسینی مقدم بنیان شرکت تامین سرمایه ملت را برپایه دانش مالی ونیروی انسانی عنوان کرد و گفت:این شرکت با ۴۵ نفر نیروی انسانی و تحصیلات اقتصادی در سال ۹۷، رتبه سوم کشور و در شش ماهه ابتدایی سال جاری رتبه اول تامین مالی را به خود اختصاص داده است. 

وی سود خالص شرکت را ۱۸۷ میلیارد تومان بیان کرد و گفت: در بخش بازارگردانی شرکت، ۲۸ نماد و در حوزه سهام هم بازارگردانی ۴ نماد در قالب صندوق بازارگردانی به عهده این شرکت بوده است. 

عضو شورای‌عالی بورس و اوراق بهادار سامانه فراسود را معرفی کرد و گفت: این سامانه برای دسترسی بهتر سرمایه گذاران به بخش مدیریت دارایی شرکت طراحی شده به این صورت که یک سرمایه گذار در جهت مدیریت دارایی خود از طریق بازار سرمایه جویای روشی مناسب است، ابزار‌های مالی و خدمات مشاوره‌ای در فراسو به کمک این فرد خواهد آمد.

حسینی مقدم جمع دارایی‌های ۹ ماهه شرکت را ۱۲۰۰ میلیارد تومان و سود خالص شرکت را طی ۱۱ ماه ۳۵۰ میلیارد تومان عنوان کرد.

در پایان مراسم اهدای لوح با حضور علی صحرایی مدیرعامل شرکت بورس تهران برگزار شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: