تعداد بازدید : ۴۵۷۴
کد خبر : ۲۱۲۲۷۴
مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس مطرح کرد:
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
با حمایت‌های صورت گرفته از طریق "صندوق بازارگردانی خلیج فارس"این اطمینان به سهامداران داده خواهد شد که با سرمایه گذاری در "شگویا" حتما به سوددهی خواهند رسید.
 
سوددهی
 
 
جعفر ربیعی مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس  به بورس نیوز گفت: پتروشیمی تندگویان یکی از بهترین پتروشیمی‌های تابعه این هلدینگ بوده و اتفاقی مشابه پتروشیمی پارس و نوری در خصوص "شگویا" نیز تکرار خواهد شد.

وی ادامه داد: سهامدارانی که سال گذشته "پارس" و "نوری" را خریداری کردند، قطعا از این خرید سود کرده و خوشحال هستند البته اگر تاکنون سهام‌های ذکر شده را نفروخته باشند.

مدیرعامل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس در خصوص "شگویا " اظهار داشت: این شرکت به تولید محصولاتی تقریبا انحصاری از جمله پت نساجی و پت بطری (به عنوان محصولات اصلی) می‌پردازد که نقش بسیار مهمی در اقتصاد و پایین دست صنایع داشته و جایگاه پتروشیمی تندگویان در این خصوص بسیار برجسته است.

ربیعی در پایان خاطر نشان کرد:با حمایت‌های صورت گرفته از طریق "صندوق بازارگردانی خلیج فارس"این اطمینان به سهامداران داده خواهد شد که با سرمایه گذاری در "شگویا" حتما به سوددهی خواهند رسید و در سهام بعدی عرضه شده توسط هلدینگ نیز مشارکت داشته باشند.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
امروز نیز19 اسفند ملاحظ کنید با لجبازی عمدا صفهای فروش درست کردند درسیستم نرمافزاری خرید فروش اختلال ایجاد کردند مشخص نیست هردم عددی را نشان میدهد که حداقل 4دقیقه زمان از آن گذشته است نه فروشی ونه خریدی درست وحسابی صورت میگیرد. چرا میخواهند سرمایه مردم را اینگونه به یغما ببرند آیا کسی نیست به داد سهامداران کوچک برسد؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: