تعداد بازدید : ۱۷۱۳
کد خبر : ۲۱۲۲۷۵
در عرضه اولیه شگویا رقم خورد:
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
مدیرعامل شرکت فرابورس اظهار کرد: از رقم هزار میلیارد تومانی عرضه اولیه پتروشیمی تندگویان، ۲۰۰ میلیارد تومان نیز به صندوق‌های سرمایه گذاری اختصاص یافت که این روش جدید و مصوبه هیأت مدیره سازمان پس از ابلاغ برای دومین بار اجرایی شده است.
 
اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومانی به صندوق‌های سرمایه گذاری
 
امیر هامونی، مدیرعامل شرکت فرابورس درخصوص عرضه اولیه شرکت پتروشیمی تندگویان به خبرنگار بورس نیوز گفت: طبق روال گذشته عرضه‌های اولیه خبری مثبت برای بازار سرمایه بوده و رکورد کد‌های جدید نیز به چشم می‌خورد. 

وی ادامه داد: در عرضه اولیه شرکت پتروشیمی تندگویان بالغ بر یک میلیون و ششصد هزار نفر مشارکت داشته و رقم این عرضه اولیه نیز قابل توجه بود. 

مدیرعامل شرکت فرابورس با اشاره به رقم هزار میلیاردی عرضه اولیه "شگویا" خاطر نشان کرد: ۸۰۰ میلیارد تومان به عموم بازار و ۲۰۰ میلیارد تومان نیز به صندوق‌های سرمایه گذاری اختصاص یافت که این روش جدید و مصوبه هیأت مدیره سازمان پس از ابلاغ برای دومین بار اجرایی شده است.

هامونی ادامه داد:سهمیه عرضه اولیه به صندوق‌های سرمایه گذاری سهام، مختلط، صندوق‌های فیکس اینکام و همچنین ETF‌هایی که در بورس و فرابورس پذیرش شده تعلق می‌گیرد و امید می‌رود این صندوق‌ها بتوانند جایگاهی برای مشارکت غیر مستقیم افراد با آگاهی مالی ناکافی در بازار سرمایه باشند.

مدیرعامل فرابورس در پایان اظهار داشت: بنا داریم که سهم صندوق‌ها در عرضه‌های اولیه بیشتر شده و سرمایه گذاری غیر مستقیم و حرفه ای‌تر در بازار حضوری پررنگ داشته باشد.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
یکی ازدوستانم که10سال است توبورس با هم هستیم100میلیون تومان دریکی ازاین صندوقها سرمایه گذاری کردبعداز1سال10میلیون تومان صندوق برایش ضررکردوبا90میلیون تومان آمدبیرون
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۹
لعنت خدا نصیبت شود که بازار پایه را ویران کردی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: