تعداد بازدید : ۸۸۷
کد خبر : ۲۱۲۶۵۸
مدیرعامل پتروشیمی کارون در کنفرانس مجازی عنوان کرد:
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
نشست خبری مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون با محوریت "تامین آب ژاول در جهت کمک به بهبود و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا "برگزار شد.

 

افزایش تولید روزانه صد هزار تن آب ژاول در شرایط بحران

به گزارش خبرنگار بورس نیوز، علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل پتروشیمی کارون با حضور در این نشست خبری اظهار داشت: بعد از شیوع بیماری کرونا در کشور پتروشیمی کارون به دنبال راهکاری برای شرایط بحرانی بود.

وی ادامه داد: "آب ژاول" محصولی فرعی که به عنوان ماده گندزدا استفاده می‌شد با تشکیل کارگروه و استفاده از نظرات متخصصین به تولید گسترده رسید.

صدیقی زاده تصریح کرد: در تولید محصول چند نکته باید در نظر گرفته می‌شد، ارزان بودن و قابلیت حمل و نقل که بعد از اعلام پتانسیل تولید توسط این شرکت، ستاد بحران کشور از این طرح استقبال کرد.

وی در خصوص میزان تولید گفت: از روزی بیست هزار تن به صد هزار تن افزایش تولید صورت گرفته، از میزان ۱۳۰۰ تن غلیظ شده (معادل ۱۳ میلیون لیتر رقیق شده)، ۱۰ میلیون لیتر به استان خوزستان و سه میلیون لیتر به سایر استان‌ها تخصیص یافته است.

مدیرعامل پتروشیمی کارون خاطر نشان کرد: هیچ محدودیتی برای تحویل به هیچ نهادی وجود داشته و بنا بر نحوه درخواست، انواع بسته بندی صورت گرفته و ارسال خواهد شد، اما وسیله حمل و نقل برای جابجایی آب‌ژاول در جنوب محدود بوده و برعهده متقاضی خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تولید محصول تاثیری بر محصولات اصلی و حاشیه سود شرکت ندارد خاطر نشان کرد: سودآوری در این موضوع برای شرکت اصلا مهم نبوده و در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی این اقدامات صورت گرفته است.

مدیرعامل پتروشیمی کارون زمان شروع توزیع تاکنون را ۱۳ روز اعلام کرد و افزود: تا کنون دو و نیم میلیون لیتر آب ژاول رقیق شده به زندان‌های تهران، فارس و خوزستان ارسال شده است.

وی ادامه داد: ۷ استان کشور از جمله کهگیلویه و بویراحمد، فارس، خوزستان، گیلان، لرستان، تهران، خراسان متقاضی این محصول بوده اند.

صدیقی زاده در پایان به تیم پشتیبانی سفارش این محصول اشاره داشت و گفت: دو تیم در تهران و جنوب به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و ثبت درخواست متقاضیان هستند و "رضا خان نژاد" با شماره تلفن ۰۹۳۵۶۱۳۲۰۴۳ پاسخگو خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: