تعداد بازدید : ۴۷۴
کد خبر : ۲۱۲۷۰۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
فارکس این امکان را برای هر کسی فراهم کرده است که به بازار جهانی دسترسی پیدا کند.

به گزارش بورس نیوز،تجارت آنلاین موفق ارز، با این حال، نیاز به زمان و تلاش فکری دارد. گذشته از راهنمایی حرفه‌ای کارگزارانی مانند FXTM، روش‌های مختلفی برای محدود کردن احتمال خطا وجود دارد. یکی از این روش‌ها تجارت کپی فارکس است که در بین نئوفیت‌های ارزی محبوبیت زیادی دارد.

کپی استراتژی معاملات

اصل اساسی
بعضی اوقات، حتی معامله گران فصلی نیز فرصتی برای تجزیه و تحلیل تغییرات اخیر بازار ندارند. با این حال، دلیلی برای متوقف کردن فعالیت فارکس نیست. تجارت کپی براساس نمایندگی انجام می‌شود، به این معنی که یک حرفه‌ای وظیفه دارد بخشی از پول شما را مدیریت کند. برای شما، این مورد توسط پروکسی انجام می‌شود. استراتژی بروکر‌های حرفه‌ای در دستیابی شما به سود بسیار ضروری میباشد.
این اتفاقاتی است که پس از ثبت نام در سرویس رخ می‌دهد. بودجه شما با بودجه متخصص مرتبط است. کلیه معاملات باز آن‌ها و همچنین اقدامات بعدی، به حساب شما تکثیر یا کپی می‌شوند. از این رو، به نظر می‌رسد که شما استراتژی‌های یکسان را دنبال می‌کردید، در حالی که در واقع هیچ اقدامی انجام نمی‌دهید.
معامله گرانی که فقط کاوش در فارکس را شروع کرده اند از انتخاب استراتژی‌های شکست خورده می‌ترسند. از این گذشته، هنگامی که به یک حساب زنده تغییر دهید، پول واقعی شما در معرض خطر است. گذشته از سود، تجارت کپی یک ابزار مفید آموزشی است. از طرف دیگر معامله گران باتجربه گزینه‌ای را برای صرفه جویی در وقت و تلاش خود به کار می‌گیرند.
پنج مرحله اصلی
در اینجا نحوه کار فرایند گام به گام ارائه شده است.
۱. براساس رتبه کارگزار، یک مدیر استراتژی انتخاب کنید.
۲. به حساب خود واریز کنید.
۳. معاملات آن‌ها را کپی کنید (این اتوماتیک است).
۴- هنگامی که مدیر استراتژی سود کسب می‌کند، وجه خود را بدست آورید.
۵- مبلغی را به مدیر استراتژی بپردازید.
در یک سناریو ممکن، شما به متخصص اجازه می‌دهید تا با ۱۰۰۰ دلار از بودجه خود تجارت کند. اگر آن‌ها از مبلغی برای تجارت‌هایی استفاده کنند که ۵۰۰ دلار سود دارند، از آن - ۴۵۰دلار - به شما می‌رسد. در ضمن، آن‌ها ۵۰دلار باقیمانده - (۱۰٪) را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. طبیعتاً اگر هیچ سودی حاصل نشود، هیچ کمیسیون پرداخت نمی‌شود.


جنبه‌های مهم تجارت کپی شده
گزینه تضمین موفقیت نیست. مانند هر عملیات ارزی، معاملات می‌تواند سودآور باشد یا خیر. یک کارگزار معتبر اندازه گیری‌های عملکرد آن‌ها را در اختیار مدیران استراتژی برجسته قرار می‌دهد. به این ترتیب، شما این فرصت را دارید که کاندیدایی را انتخاب کنید که به احتمال زیاد سود کسب می‌کند.
نکته مهم، شما هنوز هم می‌توانید معاملات را مدیریت کنید. موقعیت‌هایی که به نظر شما رضایت بخش نیست، دقیقاً مانند ارتباط شما با مدیر استراتژی، در کل ممکن است لغو شود. به طور کلی، این توافق باعث ایجاد شبکه معاملاتی اجتماعی شده است، جایی که بازیکنان باتجربه برای کمیسیون خدمات ارائه می‌دهند.

کپی استراتژی معاملات
محدودیت‌هایی که ممکن است اعمال شود
برای جزئیات دقیق معاملات کپی، شرایط و ضوابط کارگزار خود را مطالعه کنید. به عنوان یک قاعده، سهم وجوهی که می‌توانید سرمایه گذاری کنید محدود است (مثلاً حداکثر ۲۰ ٪). در این مثال، اگر کل موجودی ۵۰۰۰ دلار باشد، اگر نتایج اولیه انتظارات شما را برآورده کند، می‌توانید از کوچک شروع کرده و مبلغ تفویض شده را به حداکثر (۱۰۰۰ دلار) برسانید.
راه‌های دیگر برای کاهش خطرات
تجارت کپی، که در حوزه ارز و سهام استفاده می‌شود، ابزاری با ارزش است. چرا که به جای بررسی روند‌ها و استراتژی‌های ساختمانی خود، از جایگاه یک متخصص کپی می‌شود. تا زمانی که به فعالیت آن‌ها توجه داشته باشید و کنترل خود را حفظ کنید، مزایای آن آشکار است.
توصیه می‌شود به چندین متخصص متصل شوید. شما با تنوع سبد سهام، در ابزار‌های مختلف مالی سرمایه گذاری می‌کنید اگر ارز‌ها پایین بیایند، می‌توانید با سود کالا‌ها یا CFD ضرر‌های خود را جبران کنید. همین منطق در مورد بروکر‌ها نیز صدق می‌کند.
سرانجام، در دسترس بودن تجارت کپی بهانه‌ای برای تنبلی نیست. درک ویژگی‌های عملیات مبادله بسیار حیاتی است. کارگزاران مطالب آموزشی مربوطه را تهیه می‌کنند و باید کاملاً مورد مطالعه قرار گیرد. قبل از اینکه وارد معامله واقعی فارکس شوید، برای تمرین در حالت آزمایشی وقت بگذارید. تجارت کپی افزودنی مفیدی برای دانش بازار است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: