تعداد بازدید : ۳۹۲
کد خبر : ۲۱۲۹۲۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
شرکت صنایع تولیدی کروز توانسته از سال ۹۰ با تولید داشبورد و سپر خودرو‌هایی از قبیل ۴۰۵، ۲۰۷، کوییک، ال ۹۰، رانا و... برنامه تولید خود در این حوزه را ارتقا دهد و با ایجاد توانمندی ویژه، امسال خط تولید داشبورد کوییک و کوییک آر را به محصولات خود بیفزاید. این شرکت توانسته است با سرمایه گذاری قابل توجه در این امر برای بیش از ۴۰۰ نفر پرسنل متخصص و آموزش دیده به صورت مستقیم اشتغال ایجاد کند که به مرور زمان این تعداد در حال افزایش است.

به گزارش بورس نیوز،محمد میرکریمی مدیرگروه داشبورد و سپر شرکت صنایع تولیدی کروز در خصوص بومی سازی سپر و داشبورد گفت: در کروز تولید سپر و داشبورد از سال ۹۰ آغاز شد و به دلیل گرانی قیمت و حجیم بودن قطعات لازم جهت واردات، از همان ابتدا این دو محصول بومی سازی شده است.
میرکریمی در خصوص تامین داشبورد مورد نیاز خودروسازان اظهار کرد: ما در تولید داشبورد با محصول رانا آغاز به کار کردیم و امروز برای بسیاری از محصولات ایران خودرو، سایپا و سایر خودروسازان مانند ۲۰۷، ۴۰۵، کوییک، کارا، ایکس ۱۰۰ و... تامین قطعه داریم، همچنین امسال داشبورد کوییک و کوییک آر به این دسته محصول افزوده شد.

کروز توانایی طراحی و تولید هر نوع سپر و داشبورد مطابق با نیاز خودروساز را دارد
وی با اشاره به اینکه تولید سپر در کروز با خودروی ال ۹۰ آغاز شد، تصریح کرد: اکنون ما تامین کننده سپر جلو و عقب بسیاری از خودرو‌های داخلی مانند ساندرو، رانا، ۲۰۷ و... هستیم. همچنین برخی از خودرو‌ها مانند بسترن، ۲۰۰۸ و... که قطعات آن به صورت وارداتی هستند در خطوط هایتک کروز رنگ شده و به خودروساز تحویل داده می‌شود.
میرکریمی در خصوص ویژگی‌های حائز اهمیت در خط تولید سپر توضیح داد: خط رنگ هایتک و تمام رباتیک بوده که سبب دقت بالا در پاشش و مرغوبیت رنگ آمیزی حاصل از آن می‌شود. در این خط تولید برای تامین نیاز به موقع خودروسازان و بازار تعداد دستگاه‌های تزریق متناسب با آن بوده و علاوه بر آن از تجهیزات نوین بکار گرفته شده است.
مدیرگروه داشبورد و سپر کروز با اشاره به اینکه بومی سازی سپر و داشبورد سبب افزایش سطح اشتغالزایی در کروز شده است، گفت: از سال ۹۰ با شروع تولید این دو محصول و به مرور زمان در سال‌های آتی با افزایش پروژه‌های تولیدی، تعداد پرسنل این خط افزایش پیدا کرد و در حال حاضر بیش از ۴۰۰ نفر مشغول به کار هستند. این پرسنل با دیدن آموزش و کسب تخصص، در حال حاضر دانش فنی لازم را دارا هستند که با در اختیار داشتن تجهیزات هایتک سبب افزایش کیفیت در محصول نهایی شده است.
میرکریمی در خصوص میزان ظرفیت تولیدی روزانه بیان کرد: با شروع تحریم‌ها و خروج برخی خودروسازان از کشور همچون رنو تولید قطعات لازم برای بسیاری از خودرو‌ها متوقف شد و با این وجود ما در کروز روزانه حدود ۲۴۰۰ داشبورد و سپر تولید داریم.
وی در خصوص میزان سرمایه گذاری در این خط اظهار کرد: ماشین‌آلات مورد استفاده، قالب، تزریق و... از ارزش بالایی برخوردار هستند که همواره و به تدریج رو به افزایش است، همچنین برای خط رنگ کروز که از مجهزترین خطوط رنگ محسوب می‌شود، میلیون‌ها یورو هزینه شده است.
میرکریمی در خصوص تامین نیاز بازار توضیح داد: کروز علاوه بر تامین نیاز خودروسازان و ارائه به خطوط تولید، به بازار خدمات پس از فروش هم با نام «کروز پلاس» ورود کرده است که محصولات ارائه شده در هر دو از نظر کیفی یکسان هستند.
مدیرگروه داشبورد و سپر کروز با اشاره به اینکه کروز توانایی لازم در تامین هر نوع سپر و داشبورد مطابق با نیاز خودروساز را دارد، گفت: بسیاری از قطعه سازان اطلاعات لازم را کسب کرده و مطابق با آن محصول نهایی را تولید می‌کنند. ما در کروز مهارت و دانش هر نوع طراحی و تولید محصول جدید مطابق با نیاز و سلیقه خودروساز را داریم.
وی با تاکید بر اینکه حفظ کیفیت اساس کار در کروز است، اظهار کرد: کروز دارای آزمایشگاه پیشرفته و مطابق با استاندارد‌های جهانی است که بر روی همه‌ی محصولات پس از تولید، تست‌های لازم سیستمی و آزمایشگاهی انجام و سپس تحویل خودروسازان یا بازار می‌شوند.کروز توانایی طراحی و تولید هر نوع سپر و داشبورد مطابق با نیاز خودروساز را دارد

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: