تعداد بازدید : ۱۵۰۱
کد خبر : ۲۱۲۹۴۴
از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها تامین خواهد شد؛
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
اجرایی شدن افزایش سرمایه فوق منوط به صدور مجوز سازمان بورس و همچنین تصویب مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت خواهد بود.

مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، محل تامین منابع افزایش سرمایه بانک

 

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، هیات مدیره بانک پارسیان پیشنهاد افزایش سرمایه ۵۷۷ درصدی این بانک را از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها و به مبلغ ۱۳۷ هزار و ۲۰۴ میلیارد ریال صادر کرده و به این ترتیب و در صورت اجرایی شدن این افزایش سرمایه، مبلغ ثبت شده سرمایه شرکت با ۵۷۷ درصد افزایش به ۱۶۱ هزار و ۵۶۱ میلیارد ریال خواهد رسید.

مبلغ مازاد شناسایی شده بر اساس گزارش توجیهی افزایش سرمایه شامل ۱۱۴.۶۶۳ میلیارد ریال از محل سرمایه گذاری‌های بلندمدت، ۱۳.۸۶۷ میلیارد ریال از محل سرقفی، ۷.۷۶۸ میلیارد ریال از محل زمین و ۹۹۶ میلیارد ریال از محل ساختمان‌های شرکت است.

بخش مهمی از مازاد تجدید ارزیابی شناسایی شده سرمایه گذاری‌های بلندمدت مربوط به مازاد ارزش سرمایه گذاری پارسیان به ارزش ۵۷.۶۲۴ میلیارد ریال، گروه مالی پارسیان به ارزش ۳۵.۱۰۹ میلیارد ریال و داده پردازی بانک پارسیان به ارزش ۱۲.۲۸۰ میلیارد ریال است.

مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، محل تامین منابع افزایش سرمایه بانک

لازم به ذکر است، اجرایی شدن افزایش سرمایه فوق منوط به صدور مجوز سازمان بورس و همچنین تصویب مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام شرکت خواهد بود.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
مدیران بورسی از سهام خودرویی متنفرند و مجوز افزایش سرمایه اونارو یا نمیدن یا بموقع نمیدن بخاطر اینکه پارسیان هم مالکش خودروساز هست اونم نگه داشتن و نمیدن..خدا انتقام سهامداران مظلوم خودرویی بخصوص در گروه سایپا را از این مدیران بورسی وشرکتی با اهدای کرونا بهشان بگیرد. آمین.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
دولتهای دیگر در زمان بحران و عید از مردم و سهامداران بورس حمایت میکنن و بهشون سود میرسونن یا عیدی میدهند ولی دولت ما در چند سال گذشته نشان داده که همیشه جیب سهامداران خرد را شب عید میزند .
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: