تعداد بازدید : ۵۴۵
کد خبر : ۲۱۳۲۳۴
سومین اتفاق در حوزه گردشگری:
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
اسنپ تریپ، سرویس فعال در حوزه گردشگری آنلاین در بیانیه‌ای خبر از تعدیل ۳۴ نفر از نیرو‌های خود را داده است.

 

«اسنپ تریپ» ۳۴ نیروی خود را تعدیل کرد

 

به گزارش بورس نیوز، در این بیانیه، اسنپ تریپ با اشاره به روز‌های سختی که صنعت گردشگری این روز‌ها در سراسر دنیا از جمله ایران تجربه می‌کند، عنوان کرده است: «اسنپ ‎تریپ نیز به عنوان یکی از نقش‌آفرینان اصلی این حوزه دچار چالش‌هایی شده است. برای برون رفت از این شرایط ناچاریم تدابیر متفاوتی بی‌‎‎‎ اندیشیم، اما همه تلاش‌مان بر این بوده که کمترین هزینه گذر از موقعیت فعلی متحمل همکارانمان شود، با این حال ناگزیزیم در شروع سال جدید با ۳۴ نفر از همکاران‌مان خداحافظی کنیم.»

اسنپ تریپ این تصمیم را سخت دانسته و تاکید کرده که با این حال این تعدیل نیرو خسارت‌های ناشی از این شرایط را جبران نخواهد کرد. در این بیانیه با اشاره به اینکه جدا شدن هر یک از اعضای تیم اسنپ ‎تریپ این مجموعه دشوار است تاکید شده که با توجه به شرایط موجود، حقوق فروردین به عزیزانی که با آن‌ها قطع همکاری شده پرداخت خواهد شد تا شاید به عبور از این شرایط کمکی هر چند ناچیز به آن‌ها شده باشد. در پایان هم این شرکت ابراز امیدواری کرده که با تلاش و همدلی همه همکاران، هر چه سریع‌تر این روز‌ها را پشت سر گذاشته و شاهد شرایط بهتری برای همه کسب‌وکار‌ها باشند.


لازم به ذکر است بیانیه تعدیل نیرو‌های اسنپ تریپ در حالی منتشر شد که ۲۴ اسفندماه روابط عمومی اسنپ تریپ اعلام کرده بود که به آن‌ها تعدیل نیرو در این زمینه اعلام نشده؛ اما جزییات تغییرات در این شرکت را در روز‌های آینده اعلام می‌کنند.


بعد از علی بابا و الی گشت، این سومین تعدیل نیرو رخ داده در حوزه گردشگری است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: