تعداد بازدید : ۴۶۴
کد خبر : ۲۱۳۲۳۴
سومین اتفاق در حوزه گردشگری:
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
اسنپ تریپ، سرویس فعال در حوزه گردشگری آنلاین در بیانیه‌ای خبر از تعدیل ۳۴ نفر از نیرو‌های خود را داده است.

 

«اسنپ تریپ» ۳۴ نیروی خود را تعدیل کرد

 

به گزارش بورس نیوز، در این بیانیه، اسنپ تریپ با اشاره به روز‌های سختی که صنعت گردشگری این روز‌ها در سراسر دنیا از جمله ایران تجربه می‌کند، عنوان کرده است: «اسنپ ‎تریپ نیز به عنوان یکی از نقش‌آفرینان اصلی این حوزه دچار چالش‌هایی شده است. برای برون رفت از این شرایط ناچاریم تدابیر متفاوتی بی‌‎‎‎ اندیشیم، اما همه تلاش‌مان بر این بوده که کمترین هزینه گذر از موقعیت فعلی متحمل همکارانمان شود، با این حال ناگزیزیم در شروع سال جدید با ۳۴ نفر از همکاران‌مان خداحافظی کنیم.»

اسنپ تریپ این تصمیم را سخت دانسته و تاکید کرده که با این حال این تعدیل نیرو خسارت‌های ناشی از این شرایط را جبران نخواهد کرد. در این بیانیه با اشاره به اینکه جدا شدن هر یک از اعضای تیم اسنپ ‎تریپ این مجموعه دشوار است تاکید شده که با توجه به شرایط موجود، حقوق فروردین به عزیزانی که با آن‌ها قطع همکاری شده پرداخت خواهد شد تا شاید به عبور از این شرایط کمکی هر چند ناچیز به آن‌ها شده باشد. در پایان هم این شرکت ابراز امیدواری کرده که با تلاش و همدلی همه همکاران، هر چه سریع‌تر این روز‌ها را پشت سر گذاشته و شاهد شرایط بهتری برای همه کسب‌وکار‌ها باشند.


لازم به ذکر است بیانیه تعدیل نیرو‌های اسنپ تریپ در حالی منتشر شد که ۲۴ اسفندماه روابط عمومی اسنپ تریپ اعلام کرده بود که به آن‌ها تعدیل نیرو در این زمینه اعلام نشده؛ اما جزییات تغییرات در این شرکت را در روز‌های آینده اعلام می‌کنند.


بعد از علی بابا و الی گشت، این سومین تعدیل نیرو رخ داده در حوزه گردشگری است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: