تعداد بازدید : ۲۷۲
کد خبر : ۲۱۳۵۵۰
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
شرکت سرمایه‎گذاری ملی ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار ۲۸۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۳۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۸۹ درصدی برخوردار است.
به گزارش بورس نیوز، شرکت سرمایه‎گذاری ملی ایران در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار ۲۸۵ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۳۳۰ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۲۸۹ درصدی برخوردار است.
 
شرکت سرمایه‎گذاری ملی ایران در دوره یاد شده، مبلغ ۸ هزار و ۹۹۳ میلیارد و ۱۵۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۲۸۵ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۲۸۹ درصدی برخوردار است.
 
"ونیکی" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به آذر ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۳۱۰ میلیارد و ۲۸۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۳۳۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.
 
همچنین بر اساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‎گذاری ملی ایران در دوره یاد شده، با افزایش ۶۵ هزار و ۲۴۳ میلیارد و ۷۱۱ میلیون ریال به ۱۰۱ هزار و ۱۵۹ میلیارد و ۸۵۷ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۷ هزار و ۷۰۰ میلیارد و ۶۵۷ میلیون ریال معادل ۲۲ هزار و ۱۷۷ میلیارد و ۴۰۴ میلیون ریال محاسبه شد.
 
"ونیکی" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵ هزار و ۸۷ میلیارد و ۲۷۵ میلیون ریال به مبلغ معادل ۱۰ هزار و ۱۳۵ میلیارد و ۵۹۳ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۵ هزار و ۴۸ میلیارد و ۳۱۸ میلیون ریال سود کسب کرد.
 
شرکت سرمایه‎گذاری ملی ایران طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۱۲ هزار و ۷۷۱ میلیارد و ۵۹۳ میلیون ریال خریداری کرد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: