تعداد بازدید : ۴۷۱
کد خبر : ۲۱۳۵۶۰
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:دولت یارانه گروه‌های آسیب پذیر را در شرایط شیوع کرونا افزایش دهد و با ارائه بسته‌های حمایتی نقدی و غیرنقدی و بُن‌ خرید زمینه فراهم شدن مایحتاج روزانه آن‌ها فراهم کند. 
افزایش یارانه قشر آسیب پذیر در شرایط شیوع کرونا توسط دولت
 
به گزارش بورس نیوز، عبدالله رضیان با اشاره به ضرورت حمایت از کارگان روزمزد در شرایط موجود، اظهار کرد: اگرچه شناسایی افرادی که همزمان با شیوع کرونا متحمل ضرر و زیان مالی شدند، کار ساده ای نیست، اما دولت می‌تواند در مرحله نخست به منظور حمایت از کسبه و فروشندگان از میزان دریافتی مالیات‌ها کم کند و مهلت زمانی مناسبی برای پرداخت اقساط آن‌ها در نظر گیرد.
 
وی افزود: در مرحله بعد می‌توان با تحویل بسته‌های حمایتی مانند پرداخت یارانه نقدی و مواد غذایی به افرادی که با مشکلات معیشتی مواجه شدند، کمک کرد.
 
نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در خانه ملت ادامه داد: شناسایی کارگران روزمزد و زنان سرپرست خانواده و کمک به آن‌ها از طریق سازمان‌های حمایتی مانند کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی یکی از ضروری ترین کارها بوده، زیرا باوجود اینکه پیش از شیوع کرونا به دلیل نرخ بالای تورم این افراد با مشکلات مالی بسیار روبرو بودند در شرایط فعلی وضعیت برای آن‌ها سخت‌تر شده است.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: دولت یارانه گروه‌های آسیب پذیر را در شرایط شیوع کرونا افزایش دهد و با ارائه بسته‌های حمایتی نقدی و غیرنقدی و بُن‌ خرید زمینه فراهم شدن مایحتاج روزانه آن‌ها فراهم کند. 
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: