تعداد بازدید : ۲۸۲۷
کد خبر : ۲۱۳۵۶۹
عملکرد نه چندان دلچسب از این شوینده؛
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
علی رغم این استقبال و رشد چشمگیر بیش از ۴۰۰درصدی قیمت سهام این شرکت در سال اخیر، صورت‌های مالی ۶ماهه این شرکت چنگی به دل نمی‌زند و شاید فروش بیش از ۴۶ درصد از سهام این شرکت توسط سرمایه گذاری صنعت و معدن را توجیه پذیر می‌کند.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در ماه‌های گذشته و به واسطه شیوع ویروس کرونا تمایل خرید سهام شرکت‌های تولید کننده مواد شوینده و یا ضد عفونی کننده افزایش یافته و خرید سهام شرکت نیروکلر به دلیل تولید آب ژاول و ... نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

علی رغم این استقبال و رشد چشمگیر بیش از ۴۰۰درصدی قیمت سهام این شرکت در سال اخیر، صورت‌های مالی ۶ماهه این شرکت چنگی به دل نمی‌زند و شاید فروش بیش از ۴۶درصد از سهام این شرکت توسط سرمایه گذاری صنعت و معدن را توجیه پذیر می‌کند.

یکی از نکات قابل تامل صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت در ۶ماهه سال مالی ۱۳۹۹، کاهش بیش از ۲۵درصدی نرخ‌های فروش سود پرک داخلی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل بوده که این موضوع منجر به فروش صادراتی این محصول و شناسایی در حدود ۲۴۰میلیارد ریالی درآمد از این محل گردیده است.

همانگونه که در جدول فوق نیز ملاحظه می‌گردد افزایش چشمگیر فروش سود پرک صادراتی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از جمله تاثیر گذارترین عوامل در افزایش درآمد‌ها و سودآوری این شرکت در ۶ماهه نخست سال مالی۱۳۹۹ است.

در انتها این شرکت با تحقق درآمدی ۹۸۲میلیارد ریالی و ۲۳درصد افزایش نسبت به ۶ماهه نخست سال قبل، سود خالصی ۴۱۷میلیارد ریالی محقق کرده که تنها ۱۲درصد افزایش را به ثبت رسانده است.

اشکان نیکنامی
United Kingdom
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
دقت بفرمایید عزیزان این گزارش مال قبل اسفند و‌داستان کرونا و‌تقاضای شدید مواد ضد عفونی کننده است گزارش اسفند دیدن دادره
شکلر
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۲
عزیزم گیرت اومد حتما بخر تمام انبار سالش رو تو یه ماه فروخته
سروش سرمدی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
آقای عزیز آخرین گزارش شکلر مربوط به بهمن ماه و قبل از شروع قضیه ی کروناست.اجازه بدید گزارش اسفند و فروردین بیاد بعداً تحلیل بفرمایید.
فردوسی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
معلومه از سهم جاموندی و از حسادت داری میترکی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
چطور خگستر سرمایه اش اضافه شده ولی برای سهامداران ثابت مانده، مگر میشود ۱۵ برابر سهام اضافه به دست مردم داده‌ام ثبت شرکتها چگونه افزایش سرمایه ثبت کرده،از طریق اوراق اضافه، مسولین بورس هزار بهتر میدانند که چگونه شعبده بازی انجام میگیرد وچگونه سرمایه مردم به باد میرود
حبیبی
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
ظاهرا" از سهم جا موندید شما حتی یک مثله کوچک حسابداری در نرخ مالیات کسر شده امسال و سال کذشته رو چشم پوشی کردید, دوست عزیز سود 6ماهه امسال پس از کسر مالیات 834 ریال و دوره مشابه قبل پس از کسر مالیات 612 ریال هست نه 744 ریال . بعد انتظار دارید خوانندگان , به مطالب شما اعتماد کنن .نکنین این کارارو.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: