تعداد بازدید : ۲۱۰
کد خبر : ۲۱۳۶۶۸
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در دهه‌های اخیر قدرت نظامی ایران رشد عالی داشته که این مسئله به دلیل مدیریت جهادی و توسط مدیران و جوانان دلسوز و متعهد محقق شده است،
یکی از مولفه‌های قدرت کشورمان، قدرت نظامی است
به گزارش بورس نیوز، محمد ابراهیم رضایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری به مناسب فرا رسیدن روز مبعث رسول اکرم (ص) درباره لزوم توجه به مولفه‌های قدرت برای توسعه همه جانبه کشور،اظهار کرد: رهبری امروز در این رابطه فرمودند که خوشبختانه تمام ظرفیت‌های لازم در کشور برای تحقق مولفه‌های قدرت وجود دارد که باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای کرد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: یکی از مولفه‌های قدرت کشورمان، قدرت نظامی است، در دهه‌های اخیر قدرت نظامی ایران رشد عالی داشته که این مسئله به دلیل مدیریت جهادی و توسط مدیران و جوانان دلسوز و متعهد محقق شده است، پیشرفت چشمگیر در حوزه نظامی و دفاعی موجب شده که تمام تهدیدات علیه کشورمان دفع شود.
 
وی افزود: یکی از شاخص‌های اصلی قدرت در کشور، قطعا انسجام حاکمیت و مسئولان کشور است، به طور حتم تفرق بین مسئولان نتیجه‌ای جزء از بین رفتن دستاورد‌های کشور ندارد، قطعا تنش‌های سیاسی بسیار برای کشور پرهزینه است که باید آن‌ها را اصلاح کرد، در شرایط کنونی دشمنان از فضای مجازی برای مقابله با کشور و زیر سوال بردن دستاورد‌ها و پیشرفت‌های نظام استفاده می‌کند.
 
نماینده مردم خمین در خانه ملت گفت: در شرایط کنونی دشمنان از فضای مجازی برای القای فضای یأس و ناامیدی استفاده کرده و دستاورد‌های کشور را تخریب می‌کنند، اما در این میان ما هر روز شاهد تحقق دستاورد‌های جدید در کشور هستیم، خوشبختانه در حوزه علمی روزانه دستاورد‌های جدید علمی رونمایی می‌شود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: