تعداد بازدید : ۲۵۹
کد خبر : ۲۱۳۷۵۷
عضو کمیسیون انرژی مجلس:
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:امیدواریم که در سال جاری به تولید زنجیره‌ای بیشتر توجه شود زیرا با تولید زنجیره ای است که می توان تحریم‌ها را دور زد و خوداتکا شد.
به تولید زنجیره‌ای بیشتر توجه شود
به گزارش بورس نیوز، سلام امینی درباره نامگذاری سال به عنوان "جهش تولید" ازسوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: اگرچه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای تحقق شعار سال گذشته که رونق تولید نام داشت قدم‌های خوبی برداشته شده، اما پیشرفت مطابق خواسته معظم له صورت نگرفته بنابراین انتظار می رود سال جاری در حوزه تولید جهش بیشتری انجام شود.
 
وی افزود: تولید می‌تواند علاوه‌بر صادرات بیشتر، هم مشکل اشتغال و در مجموع دیگر مشکلات کشور را رفع کند، درواقع اگر به سمت خواسته مورد نظر مقام معظم رهبری حرکت کنیم بسیاری از مشکلات ما کم خواهد شد.
 
نماینده مردم ایلام، ایوان، چرداول در خانه ملت ادامه داد: درخصوص شیوع بیماری کرونا نیز اگر صنعت در حوزه تولید مواد بهداشتی به خوبی رونق پیدا کرده بود اکنون با کمبود دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده مواجه نبودیم.
 
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: یکی از مشکلات مهم در کشور را زنجیره‌ای نبودن تولیدات بوده و امیدواریم که در سال جاری به تولید زنجیره‌ای بیشتر توجه شود زیرا با تولید زنجیره ای است که می توان تحریم‌ها را دور زد و خوداتکا شد. 
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: