تعداد بازدید : ۴۱۲
کد خبر : ۲۱۳۷۸۸
مدير عامل شركت پشم شيشه خبر داد:
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۷
مدير عامل شركت پشم شيشه ايران از شرکت‌های تابعه شستا از توليد محصولات صادراتي جديد اين شركت با توجه به سال جهش توليد خبر داد.

فريبرز رضا زاده مدير عامل شركت پشم شيشه ايران از شرکت‌های تابعه شستا و هلدینگ صدرتامین، گفت: در سال ۹۸ شرکت پشم شیشه ایران با همت کارکنان خود توانست به اکثر اهداف تعیین شده خود از جمله انتقال دفتر مرکزی شرکت از تهران به محل کارخانه در شیراز ، تولید محصول صادراتی جدید با نام مینرال وول(mineral wool) برای اولین بار در ایران و ارسال آن به خارج از کشور ، تولید عایق های مخصوص تانک‌های LPG در صنایع نفت، گاز پتروشیمی برای اولین بار، خرید مواد اولیه تولید به میزان قابل توجه برای سال جدید و تحقق بودجه سال ۹۸ ، پیشرفت حدود ۳۵ درصدی پروژه انتقال کارخانه دست یابد.

 

وي ادامه داد: در سال ۹۹ سلامتی کارکنان و خانواده هاي آنان در اولویت نخست کاری شرکت است که تمام تلاش و توان خود را برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا به کار گرفته و تمامی امکانات بهداشتی را در تمام واحدها جهت سلامت کارکنان تجهیز كرده و این تلاش ها ادامه خواهد یافت تا ان شاالله این بحران را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

 

مدير عامل پشم شيشه ايران گفت: در سال ۹۹ که به فرموده مقام معظم رهبری سال جهش تولید نام گذاری شده است در بحث فنی کارخانه در تعطیلات نوروز با انجام یک اورهال گسترده اقدام به تعمیرات تونل حرارتی ، کمپرسورها ، ماشین های فیبراژ ،خط تولید و بسته بندی خودكرده که با توان بیشتر در سال جدید به اهداف پیش روی خود که همان تحقق بودجه سال ۹۹، افزایش تولید، تولید محصولات جدید با توجه به نیاز بازار است، دست یابیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: