تعداد بازدید : ۳۱۸
کد خبر : ۲۱۳۷۹۷
نگاهی به گزارش عملکرد اسفند‌‌ماه "وپاسار"؛
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸
جمع کل هزینه‌های بانک بابت سود سپرده‌های پرداختی به سپرده گذاران در سال ۱۳۹۸ به بیش از ۱۲۷ هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، بانک پاسارگاد در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ و بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه آن، درآمد تسهیلات ۱۶ هزار و ۷۹۳ میلیارد ریالی را شناسایی نموده است. به این ترتیب، جمع کل درآمد تسهیلات این بانک در سال ۱۳۹۸ به بیش از ۱۴۳ هزار و ۱۱۲ میلیارد ریال رسیده است.

درآمد تسهیلات اسفند ماه بانک نسبت به بهمن ماه افزایش ۲۷ درصدی را داشته است.

همچنین در بخش سود سپرده ها، شاهد شناسایی مبلغ ۱۲ هزار و ۲۸۱ میلیارد ریال هزینه سود سپرده هستیم. به این ترتیب جمع کل هزینه‌های بانک بابت سود سپرده‌های پرداختی به سپرده گذاران در سال ۱۳۹۸ به بیش از ۱۲۷ هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال رسیده است.

به این ترتیب جمع کل مازاد سود تسهیلات بانک نسبت به هزینه سود سپرده‌ها به بیش از ۱۳ هزار و ۷۲۴ میلیارد ریال رسیده است.

لازم به ذکر است که از کل درآمد تسهیلات شناسایی شده در سال ۱۳۹۸، مبلغ ۱۰۷.۷۰۸ میلیارد ریال آن مربوط به تسهیلات بخش مشارکت مدنی، ۱۲.۶۵۳ میلیارد ریال بابت تسهیلات بخش ارزی بانک و ۲۲.۷۵۱ میلیارد ریال نیز در بخش سایر سپرده‌ها شناسایی شده است.

سود تسهیلات اعطایی، هزینه سود سپرده و مازاد سود تسهیلات به سود سپرده شناسایی شده در سال ۱۳۹۸ در مقایسه با سال ۱۳۹۷ بر اساس گزارش عملکرد‌های بانک پاسارگاد به ترتیب ۲۲، ۳۵ افزایش و ۴۰ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: