تعداد بازدید : ۲۳۵۴
کد خبر : ۲۱۳۸۴۶
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز مطرح کرد:
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
تورم سال ۹۹ در دستور کار دولت آمده، از طرف دیگر برای دلار نیز رشدی ۲۰ درصدی پیش بینی شده و به نظر می‌رسد که شاخص قبل از فصل مجامع سقف ۷۰۰ هزار واحد را تجربه کند.

رشدی ۷۰۰ هزار واحدی در انتظار شاخص

 

 

حمیدرضا طریقی مدیرعامل کارگزاری مشاوران سهام در پیش بینی روند حرکت بازار سرمایه در سال جدید به بورس نیوز گفت: اگر شرایط اقتصادی ادامه دار شود، شاهد رشد در بورس هستیم.

وی ادامه داد: تورم ایجاد شده بازار سرمایه را رشد خواهد داد و واقعیت این است که بسیاری از سهم‌ها به دلیل ارزندگی نیست که رشد دارند.

این کارشناس بازار سرمایه به دستور کار دولت اشاره و اظهار داشت: تورم سال ۹۹ در دستور کار دولت آمده، از طرف دیگر برای دلار نیز رشدی ۲۰ درصدی پیش بینی شده و به نظر می‌رسد که شاخص قبل از فصل مجامع سقف ۷۰۰ هزار واحد را تجربه کند.

طریقی خاطر نشان کرد: تمامی پیش بینی‌ها براساس اتفاقات غیر غافلگیر کننده بوده و ممکن است بیماری کرونا با شیوع جهانی بسیاری عوامل، چون صادرات و واردات را تحت تاثیر قرار داده و اقتصاد جهانی را در هم بشکند.

مدیرعامل کارگزاری مشاوران سهام در پایان ریزش اخیر شاخص را یک منفی واقعی برای بازار سرمایه دانست و عنوان کرد: هر اصلاحی به یک دلیل اتفاق می‌افتد، شاخص بعد از ۱۵۰ هزار واحد رشد نیاز به اصلاح داشت که یک بهانه منطقی و معقول رخ داد، در نهایت بازار جهت خود را به سمت بالا پیدا خواهد کرد.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
همیشه با اصلاح بازار به بهانه های الکی سه برابر توان باید گذاشت تا بازار باز به حرکت بیفتد و تا گرم حرکت میشود ترمز های الکی و وقفه در بازار زمانها وقت اقتصاد را میگیرد حال به بهانه حباب حالا استراحت حال خستگی بازار وووووو
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: