تعداد بازدید : ۲۶۲
کد خبر : ۲۱۳۸۶۵
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲
شرکت صنایع تولیدی کروز در سال گذشته با همت ۱۲ هزار پرسنل خود نتایج کیفی بسیار مطلوبی بدست آورد.

به گزارش بورس نیوز،کروز در سال گذشته سیستم مدیریت کیفیت خود را از ویرایش ISO (۲۰۰۸) به نسخه جدید ۲۰۱۵ ارتقاء داد و توانست گواهینامه IATF ۱۶۹۴۹ را اخذ کند، همچنین دامنه کاربرد استاندارد ISO ۱۷۰۲۵ در مجموعه آزمایشگاه‌های کروز گسترش یافت و همراه با اخذ گواهینامه از مرکز ملی صلاحیت ایران، این مجموعه به عنوان آزمایشگاه همکار اداره کل استاندارد استان تهران برگزیده شد.
کروز توانست گرید A در ارزیابی‌های متفاوت از جمله جامع تامین کنندگان ساپکو (ایران خودرو) منطبق بر الزامات جدید (ISSR)، تامین کنندگان سازه گستر و مگا موتور سایپا را اخذ کند.
این بنگاه اقتصادی در سال گذشته گواهینامه‌های استاندارد اجباری قطعات مبتنی بر استاندارد‌های ۸۵ گانه خودرویی شامل مجموعه قطعات چراغ، آینه، سیستم ترمز و کلید پدال ترمز را بروزآوری و ارتقاء داد، علاوه بر آن توانست گواهینامه E-Mark از موسسات معتبر بین المللی در مجموعه قطعات چراغ، آینه، سیستم مدیریت موتور (ECU) و مجموعه ضد سرقت خودرو (ایموبلایزر) را اخذ کند.
کروز در سال گذشته با اتخاذ رویکرد‌های جدید اقدام به ارتقاء و بروز رسانی بسیاری از سیستم‌ها همانند سیستم تکوین محصول جهت اطمینان از کیفیت و رضایت مشتریان از محصولات جدید و همچنین سیستم مدیریت تغییرات در سیستم ERP کروز (SAP) جهت اطمینان از تحت کنترل بودن تغییرات کرد. این شرکت قطعه سازی سیستم انتقال اطلاعات فنی و کیفی به پیمانکاران (داده‌های خرید) و همچنین سنجش عمکلردشان به کمک سیستم SAP را بازنگری و ارتقاء داد.
کروز جهت افزایش بهره وری، سیستم پایش عملکرد کیفی کلیه پرسنل خود را بر اساس اهداف کلان سازمان ارتقاء و پایش آن را به صورت هفتگی توسط داشبورد‌های کیفی به انجام رساند.
کروز در سال گذشته توانست با کاهش تعداد قطعات برگشتی نزد خودروسازان، خدمات پس از فروش و نمره منفی آدیت خودرو موجب افزایش عملکرد کیفی نزد مشتریان از جمله ایران خودرو و سایپا شود که حاصل اجرای برنامه‌های بهبود محصول و فرآیند در سال ۱۳۹۸ توسط کارگروه‌های بهبود کیفی بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: