تعداد بازدید : ۳۶۹
کد خبر : ۲۱۳۹۲۱
با وجود ریزش قیمت‌های جهانی رقم خورد؛
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
مجموع کل فروش سال ۱۳۹۸ شرکت در حدود ۶.۲۱۸ میلیارد ریال به ثبت رسیده که رشدی مناسب در مقایسه با فروش ۳.۶۹۶ میلیارد ریالی سال مالی ۱۳۹۷ محسوب می‌شود.

افزایش چشمگیر نرخ‌های لوله‌های گالوانیزه

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، افزایش نرخ‌های فروش لوله‌های گالوانیزه و سیاه در عملکرد اسفند ماه شرکت صنعتی سپنتا در حالی روانه کدال شده که شرایط کنونی اقتصاد جهانی نشان از کاهش نرخ فلزات اساسی و محصولات پایین دستی دارد.

بنابر گزارش منتشر شده این شرکت در آخرین ماه سال مالی ۱۳۹۸، نرخ فروش محصولات اصلی این شرکت رشد چشمگیری را در مقایسه با ماه‌های آذر و دی نشان می‌دهد که این خود نشانه‌ای آشکار از اتمام مناسب سال مالی این شرکت است.

از دیگر نکات با اهمیت گزارش این شرکت کاهش مقادیر فروش لوله گالوانیزه در اسفند ماه نسبت به بهمن ماه بوده که این موضوع سبب کاهش در حدود ۱۱۰ میلیارد ریالی این شرکت از فروش این محصول شده است.

افزایش چشمگیر نرخ‌های لوله‌های گالوانیزه


جمع کل درآمد‌های فروش این شرکت در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در حدود ۵۸۹ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با فروش ۷۲۱ میلیارد ریالی این شرکت در بهمن ماه، کاهش محسوسی را به ثبت رسانید. همچنین مجموع کل فروش سال ۱۳۹۸ شرکت در حدود ۶.۲۱۸ میلیارد ریال به ثبت رسیده که رشدی مناسب در مقایسه با فروش ۳.۶۹۶ میلیارد ریالی سال مالی ۱۳۹۷ محسوب می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.