تعداد بازدید : ۴۶۰
کد خبر : ۲۱۳۹۲۱
با وجود ریزش قیمت‌های جهانی رقم خورد؛
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
مجموع کل فروش سال ۱۳۹۸ شرکت در حدود ۶.۲۱۸ میلیارد ریال به ثبت رسیده که رشدی مناسب در مقایسه با فروش ۳.۶۹۶ میلیارد ریالی سال مالی ۱۳۹۷ محسوب می‌شود.

افزایش چشمگیر نرخ‌های لوله‌های گالوانیزه

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، افزایش نرخ‌های فروش لوله‌های گالوانیزه و سیاه در عملکرد اسفند ماه شرکت صنعتی سپنتا در حالی روانه کدال شده که شرایط کنونی اقتصاد جهانی نشان از کاهش نرخ فلزات اساسی و محصولات پایین دستی دارد.

بنابر گزارش منتشر شده این شرکت در آخرین ماه سال مالی ۱۳۹۸، نرخ فروش محصولات اصلی این شرکت رشد چشمگیری را در مقایسه با ماه‌های آذر و دی نشان می‌دهد که این خود نشانه‌ای آشکار از اتمام مناسب سال مالی این شرکت است.

از دیگر نکات با اهمیت گزارش این شرکت کاهش مقادیر فروش لوله گالوانیزه در اسفند ماه نسبت به بهمن ماه بوده که این موضوع سبب کاهش در حدود ۱۱۰ میلیارد ریالی این شرکت از فروش این محصول شده است.

افزایش چشمگیر نرخ‌های لوله‌های گالوانیزه


جمع کل درآمد‌های فروش این شرکت در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در حدود ۵۸۹ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با فروش ۷۲۱ میلیارد ریالی این شرکت در بهمن ماه، کاهش محسوسی را به ثبت رسانید. همچنین مجموع کل فروش سال ۱۳۹۸ شرکت در حدود ۶.۲۱۸ میلیارد ریال به ثبت رسیده که رشدی مناسب در مقایسه با فروش ۳.۶۹۶ میلیارد ریالی سال مالی ۱۳۹۷ محسوب می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: