تعداد بازدید : ۵۵۰
کد خبر : ۲۱۴۳۲۵
اسفند ۹۸ و رشدی با طعم صادرات؛
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
درحالی‌که شاهد افزایش محسوس فروش سیمان صادراتی این شرکت در بهمن‌ماه بودیم، در اسفند‌ماه نیز این شرکت موفق به صادرات سیمان آنهم با نرخ‌هایی چشمگیر شد.

کیسه‌های

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، پس از کاهش نرخ سیمان داخلی شرکت سیمان شاهرود در بهمن‌ماه در مقایسه با دی‌ماه، گزارش عملکرد اسفند‌ماه این شرکت نشان از افزایش محسوس نرخ‌های سیمان داخلی و صادراتی دارد.
 
درحالی‌که شاهد افزایش محسوس فروش سیمان صادراتی این شرکت در بهمن‌ماه بودیم، در اسفند‌ماه نیز این شرکت موفق به صادرات سیمان آنهم با نرخ‌هایی چشمگیر شد که این موضوع به همراه افزایش مقادیر فروش سیمان داخلی منجر به پوشش مناسب این شرکت در این ماه شده است.
 
کیسه‌های
 
نرخ فروش هر تن سیمان داخلی با بیش از ۶ درصد افزایش نسبت به بهمن‌ماه به ۱.۷۴ میلیون ریال رسیده و این درحالیست که در بهمن‌ماه نرخ‌های فروش سیمان این شرکت در حدود ۱.۶۴‌میلیون ریال بود. 
 
جمع مقادیر تجمیعی فروش این شرکت تا پایان سال ۹۸ در حدود ۱.۳۵۹.۰۰۰ تن بوده که سهم عمده ۱.۰۵۰.۵۳۵ تنی سیمان داخلی نقش عمده‌ای از فروش را بر عهده دارد.
 
با این وجود تغییر استراتژی‌های شرکت در سال مالی ۹۸ و جدی‌تر شدن صادرات این شرکت از جمله موارد با اهمیت صورت‌های عملکرد منتشره این شرکت در ماه‌های اخیر به شمار می‌رود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: