تعداد بازدید : ۱۱۸۳
کد خبر : ۲۱۴۴۴۲
مدیرعامل پتروشیمی ایلام در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱
واحد SRU تاکنون مبلغ ۵۲ میلیون یورو با ۲۲۱ میلیارد تومان هزینه داشته که تمامی مراحل آماده سازی و راه اندازی تست شده و در حالت استندبای قرار گرفته که برای واحد الفین استفاده شود.
هزینه ۵۲ میلیارد یورویی واحد SRU ایلام
 
حسن نجفی سمنانی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام به بورس‌نیوز گفت: از جمله واحد‌های پیش راه‌اندازی و راه‌اندازی از شهریور ماه می‌توان به واحد SRU اشاره داشت و بخشی از پیش نیاز برای رساندن خوراک الفین به اسپک مورد نیاز آماده سازی شده است.

وی در خصوص هزینه‌های این واحد اظهار کرد: واحد SRU تاکنون مبلغ ۵۲ میلیون یورو با ۲۲۱ میلیارد تومان هزینه داشته که تمامی مراحل آماده سازی و راه اندازی تست شده و در حالت استندبای قرار گرفته که برای واحد الفین استفاده شود.

نجفی هزینه‌های صورت گرفته برای واحد الفین را ۷۰۹ میلیون یورو با ۱۴۷۲ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: در سال جدید واحد باید راه اندازی شده و در سرویس قرار گیرد.

وی در خصوص برنامه‌های توسعه‌ای سال جدید افزود: در خصوص واحد‌های پایین دستی که در استان موجب رشد اقتصادی و کارآفرینی می‌شود طرح‌هایی آماده شده که بعد از راه اندازی اعلام خواهد شد.

مدیرعامل پتروشیمی ایلام در خصوص ورود به بازار سرمایه عنوان کرد: این شرکت با شفافیت کامل آمادگی حضور را بازار سرمایه را داشته و این اتفاق در دستور کار است.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۱
52 میلیارد یورو یا میلیون حاجی
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: