تعداد بازدید : ۶۹۹
کد خبر : ۲۱۴۴۴۴
نرخ شمش بیلت صادراتی به بیش از ۵۴میلیون ریال/تن رسید؛
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
بهای بیلت صادراتی کشورمان در هفته‌های اخیر حداقل ۱۵ درصد کاهش داشته است.

رشد معنی دار نرخ فروش

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، شرکت فولاد کاوه جنوب در اسفند ماه عملکرد قابل توجهی داشته است. نرخ فروش محصولات اصلی آن یعنی بیلت داخلی و بیلت صادراتی رشد قابل توجهی را داشته اند و در عرض یک ماه گذشته بیلت داخلی با بیش از ۱۰ درصد رشد قیمت و بیلت صادراتی با بیش از ۱۲ درصد افزایش قیمت روبرو شده است.

نرخ فروش هر تن بیلت صادراتی شرکت به ۵۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال رسیده است که در نوع خود جالب توجه است. با این حال و با توجه به کاهش قیمت‌های صورت گرفته در هفته‌های اخیر انتظار نمی‌رود که این نرخ‌ها در فروردین ماه و ماه‌های آینده تکرار شود.

رشد معنی دار نرخ فروش

بهای بیلت صادراتی کشورمان در هفته‌های اخیر حداقل ۱۵ درصد کاهش داشته است.

جمع مبلغ فروش اسفند ماه این شرکت به ۴ هزار و ۷۵۴ میلیارد ریال رسیده است تا به این ترتیب جمع درآمد‌های تجمیعی شرکت به ۵۳ هزار و ۴۲۰ میلیارد ریال برسد. مقادیر فروش بیلت شرکت شامل بخش داخلی و صادراتی به یک میلیون و ۲۰۰ هزار تن رسیده است. به این ترتیب شاهد رشد ۲۵ درصدی مقادیر فروش شرکت در مقایسه با سال ۱۳۹۷ هستیم.

همچنین از لحاظ مبالغ فروش و مقایسه سال‌های ۹۸ و ۹۷، شاهد رشد ۶۶ درصدی درآمد‌های محقق شده شرکت در سال ۹۸ و در مقایسه با سال قبل از آن هستیم. متوسط نرخ فروش نیز با افزایش ۳۳ درصدی مواجه بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: