تعداد بازدید : ۶۶۰
کد خبر : ۲۱۴۹۶۳
افت قیمت‌های گروه پژو در مقابل رشد قیمت‌ها در بازار!
۱۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵
فروش اسفند ماه نیز به مانند عملکرد بهمن ماه نسبت به ماه گذشته با کاهشی محسوس همراه بوده که ناشی از افت نرخ‌ها و همچنین مقادیر فروش این شرکت است.

اصلاح و کاهش بیش از ۲.۰۰۰ میلیارد تومانی درآمد‌های ایران خودرو:


به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که شرکت ایران خودرو درآمد‌های ۱۱ماهه ابتدایی سال جاری تا پایان بهمن ماه را ۱۹۸.۷۰۸ میلیارد ریال اعلام کرده بود، با اعمال تعدیلی بیش از ۲۰.۶۹۸ میلیارد ریالی درآمد‌های خود در ۱۱ ماهه، سهامداران خود را شگفت‌زده کرد.

با این حال، شرکت ایران خودرو در اسفند ماه سال جاری موفق به کسب درآمد عملیاتی ۲۰ هزار و ۵۳۴ میلیارد ریالی شده تا به این ترتیب جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت را در سال مالی ۱۳۹۸ به بیش از ۱۹۸ هزار و ۵۵۴ میلیارد ریال برساند. فروش اسفند ماه نیز به مانند عملکرد بهمن ماه نسبت به ماه گذشته با کاهشی محسوس همراه بوده که ناشی از افت نرخ‌ها و همچنین مقادیر فروش این شرکت است.

اصلاح و کاهش بیش از ۲.۰۰۰ میلیارد تومانی درآمد‌های ایران خودرو:

نکته قابل تامل در گزارش اسفند ماه این شرکت، افت نرخ‌های فروش در گروه اصلی محصولات شرکت یعنی گروه پژو است که با توجه به رشد قیمت خودرو در ماه‌های اخیر، این کاهش قیمت در نوع خود عجیب و قابل بررسی به نظر می‌رسد.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۷
این قیمتهای مفت را وزیر صمت به خودروسازان تحمیل کرده و همین امر باعث شد که ایرانخودرو و سایپا دهها هزار میلیارد تومن ریان بسازند.اقای وزیر از یکطرف به شرکتهای دیگر مثل فولاد مجوز افزایش قیمت چند صد درصدی تولیدات را میدهد از طرف دیگر به خودرو سازان دستور میدهد تولیدات خود را به یکسوم یا یک چندم قیمت تمام شده یا بازار تحویل دلالهای خودی بدهند و خودروسازها هم با پایین کشیدن قیمت سهامشان این زیانها را به سهامداران مردمی و خرد تحمیل میکنند در واقع اخرش جیب مردم زده میشود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

مجمع "گکیش" برگزار شد

شرکت مجتمع‌های توریستی و رفاهی آبادگران ایران- کیش در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.

زنگ مجمع "قهکمت" به گوش می‌رسد

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت قند هکمتان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ برگزار خواهد شد.

سهامداران عدالت در جریان باشند

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری استان فارس در تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ برگزار می شود.

سود ۲۴ریالی نصیب سهامداران "سبزوا"

مجمع عمومی عادی شرکت سیمان لار سبزوار در تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: