کد خبر : ۲۱۵۳۴۸
مدیر عامل شرکت لعابیران خبر داد:
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱

 

سيد جليل حجازي، مديرعامل شركت لعابيران وابسته به هلدينگ تاصیکو و شستا در سال جهش توليد گفت: شرکت لعابیران در سال جهش تولید علیرغم وجود تحریم ها و محدودیتهای تامین مواد اولیه، محدودیت های تامین نقدینگی، مشکلات گمرکی و با وجود گسترش بیماری کرونا و محدودیت های ناشی از این بیماری با تولیدی به مقدار ۵۰۰ تن محصول در ۲۰ روز ابتدای سال، بیش از ۱۰۰ درصد به نسبت مشابه سال قبل و همچنین به نسبت مشابه میانگین بلند مدت شش ساله گذشته رشد داشته است.

وي اظهارداشت: انجام این مهم نشان دهنده غلبه بر تمام مشکلات شرح داده شده با انجام مدیریت صحیح، اصولی و هدفمند با تلاش جمعی کارکنان بخصوص کارگران زحمتکش در راستای انجام عملی هدف جهش تولید در سالی است که به این نام مزین شده است.

شرکت لعابیران همچنین در راستای مسئولت های اجتماعی خود اقدام به تهیه و توزیع ۶ هزار و ۷۰۰ ماسک و دستکش و ۲۶۰ لیتر الکل کرده است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: