تعداد بازدید : ۴۵۳
کد خبر : ۲۱۵۶۳۲
پایان خوش سال۹۸ با تعدیل ۲۱۷ درصدی سودآوری؛
۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹
رشد بیش از ۲۲ درصدی حجم مقادیر فروش محصولات و همچنین ۹۵ درصدی جمع کل درآمد‌ها در مقایسه با سال مالی قبل از جمله موارد قابل اشاره این سیمان‌ساز است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در حالی که در روز گذشته شاهد تشکیل صف خرید نماد "سرود" در قیمت‌های بیش از ۱۳۸۰۰ ریالی بودیم، صورت‌های مالی حسابرسی نشده این شرکت حاکی از تعدیل مثبت بیش از ۲۱۷ درصدی سود خالص این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با سال مالی گذشته است.

از موارد قابل توجه صورت‌های مالی حسابرسی نشده این شرکت می‌توان به رشد بیش از ۲۲ درصدی حجم مقادیر فروش محصولات و همچنین ۹۵ درصدی جمع کل درآمد‌ها در مقایسه با سال مالی قبل اشاره کرد.

با این وجود به سادگی نمی‌توان از رشد ۳۵۰درصدی و در حدود ۳۰۰میلیارد ریالی در سال مالی۱۳۹۸ نسبت به سال قبل گذشت که عمدتا مربوط به افزایش بیش از ۲۸۰میلیارد ریالی هزینه‌های حمل (فروش صادراتی FOB بندر) است.

همانگونه که در جدول فوق نیز مشاهده می‌گردد، رشد چشمگیر نرخ‌های فروش و همچنین استفاده شرکت از ظرفیت‌های فروش صادراتی از جمله مهم‌ترین دلایل رشد مطلوب درآمد‌های این شرکت در سال ۱۳۹۸ بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: