بیمه پارسیان برای سهامداران سنگ تمام گذاشت:
۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
هادی اویار حسین در بیمه پارسیان توانسته طی سال اخیر ارزش سهام این شرکت بیمه‌ای را از ۱۴۹ تومان در پایان سال ۱۳۹۷ به ۷۲۲ تومان در پایان سال ۱۳۹۸ برساند.

به گزارش بورس نیوز،بررسی روند قیمت‌ها در بورس نشان می‌دهد که هادی اویار حسین مدیر عامل بیمه پارسیان توانسته طی سال اخیر ارزش سهام این شرکت بیمه‌ای را از ۱۴۹ تومان در پایان سال ۱۳۹۷ به ۷۲۲ تومان در پایان سال ۱۳۹۸ برساند. این در حالی است که در یک ماه سال ۱۳۹۹ نیز روند صعودی ارزش سهام بیمه پارسیان متوقف نشده و از ۷۲۲ تومان به ۸۵۹ تومان رسیده است. براین اساس سهام بیمه پارسیان طی یک سال اخیر رشد ۸ برابری را تجربه کرده است.
لازم به ذکر است بیمه پارسیان در سال ۹۸ از محل سود به میزان ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش سرمایه داده و سرمایه خود را از ۳۰۰ به ۴۰۰ میلیارد تومان رسانده است؛ لذا تعداد سهام هر صاحب سهم هم به میزان یک سوم اضافه شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: