تعداد بازدید : ۶۸۴
کد خبر : ۲۱۶۱۳۳
در ۳ ماهه نخست سال مالی بررسی شد؛
۳۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
شد نرخ‌های فروش روغن نباتی فروخته شده این شرکت در سه ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ اصلی‌ترین دلیل رشد درآمد‌ها و سودآوری این شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.

عملکردی نه چندان جذاب از

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، در حالی که این روز‌ها شاهد افزایش چشمگیر تقاضا جهت خرید سهام شرکت‌های غذایی هستیم، برخی گزارش های منتشر شده از شرکت‌های این گروه حاکی از عدم ثبت عملکردی جذاب در سه ماهه‌های منتهی به اسفند ماه هستند.

در این راستا در حالی که شرکت مارگارین ۶۴۵ میلیارد ریال سود خالص در سال مالی ۱۳۹۸ محقق کرده بود در مدت سه ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹، موفق به ثبت سود خالصی تنها ۱۰۰ میلیارد ریالی شده که این موضوع نشان از عدم ثبت عملکردی جذاب از این شرکت در این مدت دارد.

عملکردی نه چندان جذاب از

بر اساس گزارش حسابرسی نشده عملکرد سه ماهه سال مالی ۱۳۹۹ شرکت مارگارین، این شرکت موفق به فروش ۲.۹۵۳ میلیارد ریالی شده که ماحصل این میزان فروش تحقق سود خالصی ۱۰۰ میلیارد ریالی و ۱۱۹ ریالی به ازای هر سهم هستند.

عملکردی نه چندان جذاب از

همانگونه که در جدول بالا نیز قابل مشاهده بوده که رشد نرخ‌های فروش روغن نباتی فروخته شده این شرکت در سه ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۹ اصلی‌ترین دلیل رشد درآمد‌ها و سودآوری این شرکت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.