تعداد بازدید : ۶۶۰
کد خبر : ۲۱۶۸۱۲
دوربرگردان نرخ‌ها از اسفند تا فروردین‌ماه سال جاری ثبت شد؛
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷
کاهش محسوس مقادیر فروش انواع غلتک در فروردین ماه از مهمترین عوامل کاهش درآمد‌های شرکت در مقایسه با عملکرد اسفند ماه این شرکت بوده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، شرکت تولیدی چدن‌سازان که سال مالی۱۳۹۸ را با افت نامحسوس قیمت‌های انواع غلتک در اسفندماه به اتمام رسانده بود، نخستین‌ماه سال مالی۱۳۹۹ را با ثبت رشد نرخ‌های فروش آغاز کرد.

بر اساس عملکرد ماهانه منتشر شده این شرکت در سامانه کدال و همانگونه که در جدول ذیل نیز مشاهده می‌گردد نرخ‌های محصولات اصلی شرکت اعم از غلتک در فروردین ماه روندی صعودی را به ثبت رسانده اند.

با این حال کاهش محسوس مقادیر فروش انواع غلتک در فروردین ماه از مهمترین عوامل کاهش درآمد‌های شرکت در مقایسه با عملکرد اسفند ماه این شرکت بوده است.

حال می‌بایست منتظر ماند و دید سود خالص این شرکت با توجه به واگذاری‌های متوالی سهام زیر مجموعه‌ها و شناسایی درآمد‌های غیر عملیاتی این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ چه تغییرات با اهمیتی در مقایسه با سال قبل خواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: