تعداد بازدید : ۸۹۴
کد خبر : ۲۱۷۰۲۰
سود خالص این آهن‌ساز ۱۸درصد رشد داشت؛
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
بهای تمام شده شرکت به دلیل افزایش نرخ خرید مواد اولیه مورد نیاز که عمدتا گندله بوده، ۴۲ درصد افزایش را نسبت به سال مالی گذشته افزایش را به همراه دارد.

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از انتشار گزارش ۹ماهه‌ای ضعیف و اعلام تعدیل منفی در حدود ۱۳ درصدی سود خالص شرکت آهن و فولاد ارفع در آن مدت، اکنون گزارش سالانه این شرکت نشان از جبران شرایط و تعدیل ۱۸ درصدی سود خالص در صورت‌های مالی سالانه حسابرسی نشده دارد.

شرکت آهن و فولاد ارفع در دوره ۱۲ ماهه سال مالی ۱۳۹۸ و بر اساس گزارش حسابرسی نشده موفق به کسب سود خالص ۷.۸۸۵ میلیارد ریالی شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایشی ۱۸ درصدی را نشان می‌دهد.

جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده در این دوره به بیش از ۳۴.۱۰۳ میلیارد ریال رسیده که نسبت به مدت مشابه حدود ۳۰ درصد رشد داشته که این افزایش درآمد عمدتا به دلیل افزایش نرخ فروش شمش فولادی بوده چرا که میزان فروش شمش فولادی شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ در حدود ۵۷.۰۰۰ تن کمتر از مقادیر فروش سال مالی گذشته داشته است.

همچنین بهای تمام شده شرکت به دلیل افزایش نرخ خرید مواد اولیه مورد نیاز که عمدتا گندله بوده، ۴۲ درصد افزایش را نسبت به سال مالی گذشته افزایش را به همراه دارد.

مرضیه
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۰
سلام خواستم سهم ارفع بخرم امروز نشد چراااا....چه موقع میتونم سهام این شرکت بخرم؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: