کد خبر : ۲۱۷۱۸۶
ارزش معاملات به ۴۵۸ میلیارد و ۹۱۴ میلیون ریال رسید؛
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن به ۱۱۰ میلیون و ۳۶۹ هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول در هفته گذشته به ۴۵۸ میلیارد و ۹۱۴ میلیون ریال رسید.

کاهش چشمگیر ۱۲.۸ درصدی نرخ‌های

به گزارش بورس‌نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۴.۲۹۰ تن محصولات پلی پروپیلن در گرید‌های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای ۴.۷۷۴ تنی مشتریان و حجم معاملات ۴.۱۵۸ تنی مواجه گردید که نسبت به هفته منتهی به ۳ اردیبهشت ماه با افزایش ۳۰۸ تنی همراه بود.

قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن در هفته گذشته با کاهش چشمگیر ۱۲.۸ درصدی نسبت به هفته منتهی به ۳ اردیبهشت ماه به ۱۱۰ میلیون و ۳۶۹ هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول در هفته گذشته به ۴۵۸ میلیارد و ۹۱۴ میلیون ریال رسید.

کاهش چشمگیر ۱۲.۸ درصدی نرخ‌های

همچنین در هفته گذشته شاهد عرضه ۱.۵۰۸ تن محصول پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که با تقاضای ۶۳۸ تنی و حجم معاملات ۵۹۴ تنی مواجه گردید که نسبت به هفته منتهی به ۳ اردیبهشت ماه، افزایش ۴۲۶ تنی را نشان می‌دهد.

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پتروشیمی مارون در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات پلی پروپیلن این شرکت ارائه شده است.

کاهش چشمگیر ۱۲.۸ درصدی نرخ‌های

نرخ این محصول نیز با کاهش ۳.۲ درصدی در مقایسه با هفته گذشته همراه بود، نرخ میانگین ثبت شده برای این محصول به ۸۸ میلیون و ۶۸۴ هزار ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات نیز به ۵۲ میلیارد و ۶۷۸ میلیون ریال رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران " قنقش " در هفته آینده

مجمع عمومی شرکت قند نقش جهان در تاریخ برگزار ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ شد.
آغاز پرداخت سود

آغاز پرداخت سود " کگهر " از فردا

شرکت سنگ آهن گهرزمین از اعلام زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

" قتربت " از بهار سال آینده سود می دهد

شرکت قند تربت حیدریه زمان پرداخت سود به سهامداران را مشخص کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: