تعداد بازدید : ۶۶۳
کد خبر : ۲۱۷۱۸۶
ارزش معاملات به ۴۵۸ میلیارد و ۹۱۴ میلیون ریال رسید؛
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن به ۱۱۰ میلیون و ۳۶۹ هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول در هفته گذشته به ۴۵۸ میلیارد و ۹۱۴ میلیون ریال رسید.

کاهش چشمگیر ۱۲.۸ درصدی نرخ‌های

به گزارش بورس‌نیوز، در هفته گذشته شاهد عرضه ۴.۲۹۰ تن محصولات پلی پروپیلن در گرید‌های مختلف از سوی شرکت پتروشیمی مارون بودیم که با تقاضای ۴.۷۷۴ تنی مشتریان و حجم معاملات ۴.۱۵۸ تنی مواجه گردید که نسبت به هفته منتهی به ۳ اردیبهشت ماه با افزایش ۳۰۸ تنی همراه بود.

قیمت میانگین هر تن پلی پروپیلن در هفته گذشته با کاهش چشمگیر ۱۲.۸ درصدی نسبت به هفته منتهی به ۳ اردیبهشت ماه به ۱۱۰ میلیون و ۳۶۹ هزار ریال در هر تن و ارزش معاملات این محصول در هفته گذشته به ۴۵۸ میلیارد و ۹۱۴ میلیون ریال رسید.

کاهش چشمگیر ۱۲.۸ درصدی نرخ‌های

همچنین در هفته گذشته شاهد عرضه ۱.۵۰۸ تن محصول پلی اتیلن سنگین در گرید‌های مختلف بودیم که با تقاضای ۶۳۸ تنی و حجم معاملات ۵۹۴ تنی مواجه گردید که نسبت به هفته منتهی به ۳ اردیبهشت ماه، افزایش ۴۲۶ تنی را نشان می‌دهد.

در ادامه جدول معاملات محصولات اصلی شرکت پتروشیمی مارون در هفته گذشته و همچنین نمودار ماه‌های اخیر نرخ محصولات پلی پروپیلن این شرکت ارائه شده است.

کاهش چشمگیر ۱۲.۸ درصدی نرخ‌های

نرخ این محصول نیز با کاهش ۳.۲ درصدی در مقایسه با هفته گذشته همراه بود، نرخ میانگین ثبت شده برای این محصول به ۸۸ میلیون و ۶۸۴ هزار ریال در هر تن رسید و ارزش معاملات نیز به ۵۲ میلیارد و ۶۷۸ میلیون ریال رسید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: