تعداد بازدید : ۴۸۲
کد خبر : ۲۱۷۲۹۸
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۹
شرکت پالایش نفت بندر عباس در یک نگاه
 
به گزارش بورس‌نیوز، شرکت پالایش نفت بندر عباس (سهامی عام) در سال ۱۳۷۷ تاسیس و مرکز اصلی شرکت در ٣٠ کیلومتری شهرستان بندرعباس می‌باشد و در تاریخ ۱۳۹۱/۰۴/۰۴ وارد بورس و ۵%‏ آن به عموم عرضه گردید.

* موضوع فعالیت اصلی شرکت انجام عملیات پالایش و فرآوری نفت خام و سایر هیدرو کربورها، تولید فرآورده‌های نفتی از قبیل بنزین، نفت سفید، نفت گاز، نفت کوره، سوخت هواپیما و سایر مشتقات و ... است.

*شرکت پالایش نفت بندرعباس به عنوان یکی از ۴۹ شرکت قطعی واگذار شده به طرح توزیع سهام عدالت است و ۲۰% از سهام آن متعلق به مشمولین سهام عدالت است.

*سود تقسیم شده در مجمع عمومی شرکت پالایش نفت بندرعباس برای عملکرد سال مالی ۱۳۹۶ متعلق به مشمولین سهام عدالت مبلغ ۱۵۲ میلیارد تومان بوده است.

*مجمع عمومی عادی سالیانه مربوط به عملکرد سال مالی ۱۳۹۷ شرکت پالایش نفت بندرعباس برگزار و در مجمع یاد شده مبلغ ۱۷۰ تومان سود به ازاء هر سهم تقسیم شد که سهم مشمولین سهام عدالت از سود یاد شده مبلغ ۴۶۹ میلیارد تومان بوده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.