تعداد بازدید : ۳۲۰
کد خبر : ۲۱۷۳۰۶
۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴
 به استحضار می‌رساند شرکت کلرپارس اقدام به تحقیق و فرمولاسیون مناسب برای مواد ضدعفونی را در دستور کار خود قرار داد و از اوایل اسفندماه عرضه محلول ضدعفونی پایه آب اکسیژنه با خلوص ۳% تا ۵/۲% را شروع نمود، در اوایل سال ۹۹ نیز با توجه به حضور اکثر کارشناسان در شرکت برای هماهنگی و تولید محصول ضدعفونی و انجام وظیفه اجتماعی محصول دوم " ژل ضدعفونی دست " نیز بصورت آزمایشی تولید و از نیمه دوم فروردین ماه وارد بازار نمود؛ لذا دو محصول جدید فوق دست آورد بحران شیوع کرونا می‌باشد که توسط گروه تحقیق و توسعه شرکت معرفی و عرضه شد. با توجه به ماهیت محصولات شرکت که همگی در شستشو و تمیزکاری و ضدعفونی کاربرد دارند و با عنایت به اهتمام این شرکت در گندزدایی و ضدعفونی معابر، ساختمان‌ها و دفاتر کار، فاصله گذاری اجتماعی و کاهش جلسات عمومی فعالیت شرکت بصورت مستمر بدون هیچگونه وقفه‌ای ادامه داشته است و نسبت به دوره مشابه سال قبل (فروردین ماه) بیش از ۷۶% رشد حجم تولید و فروش بچشم می‌خورد. همچنین پیش بینی می‌شود در ماه‌های آتی هم این روند ادامه داشته باشد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: