تعداد بازدید : ۱۰۷۴
کد خبر : ۲۱۷۳۲۸
برنامه تولید سال جاری شرکت‌های زیرمجموعه بررسی شد؛
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
در بخش پرتفوی غیر بورسی، بهای تمام شده سبد سهام این شرکت بدون تغییر نسبت به ماه گذشته معادل ۶ هزار و ۵۲۶ میلیارد ریال است.

«خبهمن» و پرتفو بورسی ۵۰ هزار میلیارد ریالی

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت گروه بهمن بر اساس صورت وضعیت پرتفوی منتهی به پایان فروردین ماه سال جاری، در پایان این روز ارزش روز پرتفوی بورسی ۵۶ هزار و ۵۴۸ میلیارد ریالی را ثبت کرد و این در حالی است که بهای تمام شده این پرتفوی کمتر از ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال بوده و به این ترتیب شاهد شناسایی مازاد ارزش روز بیش از ۵۰ هزار میلیارد ریالی در بخش پرتفوی بورسی این شرکت هستیم.

در جدول زیر شرکت‌های با بیشترین ارزش بازار در پرتفوی این شرکت در بخش سهام بورسی ارائه شده است. شرکت‌های ذکر شده بیش از ۸۰ درصد از کل ارزش روز پرتفوی بورسی شرکت را در بر می‌گیرند.

لازم به ذکر است، ارزش‌های ذکر شده مربوط به تاریخ ۳۱ فروردین ماه هستند و در حال حاضر ارزش سهام هریک از آن‌ها حداقل ۲۰ درصد بیشتر از ارزش‌های درج شده در جدول زیر است:

برنامه تولید سال جاری شرکت‌های زیر مجموعه

همچنین در بخش پرتفوی غیر بورسی، بهای تمام شده سبد سهام این شرکت بدون تغییر نسبت به ماه گذشته معادل ۶ هزار و ۵۲۶ میلیارد ریال است.

از جمله شرکت‌های زیرمجموعه غیربورسی مهم این شرکت می‌توان به سیبا موتور با ۲۵ درصد مالکیت، بهمن موتور با ۱۰۰ درصد مالکیت و سرمایه گذاری ارزش آفرینان با ۴۲.۵۶ درصد مالکیت اشاره داشت.

همچنین بر اساس پرتفوی ارائه شده فروردین ماه، سود محقق شده سهام شرکت‌های زیرمجموعه که تاکنون مجامع خود را برگزار کرده اند به ۲۹۱ میلیارد ریال رسیده است.

بر اساس اطلاعات مندرج در کنفرانس اطلاع رسانی این شرکت، برنامه تولید سال جاری شرکت‌های زیرمجموعه در بخش خودرو سازی به شرح زیر است:

شرکت بهمن موتور تولید ۱۵.۰۰۰ دستگاه خودرو
شرکت بهمن دیزل ۱.۷۲۶ دستگاه
شرکت سیبا موتور ۲۷۸ دستگاه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.