مدیر عامل چادرملو:
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
همزمان با هفته گرامیداشت مقام کارگر، ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با جمعی از نمایندگان انجمن‌های کارگری معدن چادرملو دیدار و ضمن تجلیل از خدمات این قشر تلاشگر جامعه بر ضرورت تعامل مستمر فی مابین کار گران و کارفرمایان در رفع مشکلات معیشتی و رفاهی و نیز بهبود شرایط کار تاکید کرد.

حل مشکلات سنگربانان عرصه تولید را افتخار میدانیم

به گزارش بورس نیوز، همزمان با هفته گرامیداشت مقام کارگر، ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با جمعی از نمایندگان انجمن‌های کارگری معدن چادرملو دیدار و ضمن تجلیل از خدمات این قشر تلاشگر جامعه بر ضرورت تعامل مستمر فی مابین کار گران و کارفرمایان در رفع مشکلات معیشتی و رفاهی و نیز بهبود شرایط کار تاکید کرد.

بر اساس همین گزارش در این دیدار که در مجتمع معدنی چادرملو انجام شد مدیر عامل چادرملو ضمن تبریک این روز به تمامی کارگران کشور به ویژه کارگران شاغل در مجتمع‌های معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به نقش و جایگاه این قشر ارزش آفرین در فرآیند تولید و اقتصاد افزود: کارگران سرمایه حقیقی هر واحد تولیدی و صنعتی هستند و مطمئنا هیچ توسعه‌ای در تولید روی نمی‌دهد مگر با همت و تلاش کارگران.

وی گفت: ما آماده هستیم در هر زمان به خواسته‌های به حق کارگران در چارچوب ضوابط قانونی پاسخ دهیم و این را برای خود افتخار می‌دانیم که بتوانیم مشکلات سنگر بانان عرصه تولید را مرتفع سازیم. مهندس تقی زاده اظهار امیدواری کرد با همکاری و تشریک مساعی یکدیگر بتوانیم چرخ اقتصاد کشور را با سرعت بیشتر به چرخش در آوریم و جهش تولید را که خواسته مقام معظم رهبری است محقق نمائیم.

وی در عین حال خطاب به نمایندگان انجمن‌های کارگری چادرملو یاد آور کرد: مایلیم از افکار، دیدگاه‌های و ایده‌های توسعه بخش شما در هر بخش از تولید در قالب طرح نظام پیشنهادات بهره‌مند شویم، چرا که معتقدیم این نیرو‌های فعال در بخش‌های مختلف هستند که می‌توانند با خلاقیت و پیشنهادات عملی خود در جهت ارتقاء کیفیت محصول تولیدی و افزایش بهره وری به یاری واحد‌های تولیدی برخیزند و قطعاً شما نیز در منافع آن سهیم خواهید بود.

نمایندگان انجمن‌های کارگری نیز ضمن تقدیر از دیدگاه‌های امید بخش و دور اندیشانه مدیر عامل چادرملو، آمادگی خود را برای بهبود بخشیدن به امر تولید و توسعه کمی و کیفی اعلام داشتند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: