تعداد بازدید : ۲۸۴
کد خبر : ۲۱۷۳۶۶
مدیر عامل چادرملو:
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳
همزمان با هفته گرامیداشت مقام کارگر، ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با جمعی از نمایندگان انجمن‌های کارگری معدن چادرملو دیدار و ضمن تجلیل از خدمات این قشر تلاشگر جامعه بر ضرورت تعامل مستمر فی مابین کار گران و کارفرمایان در رفع مشکلات معیشتی و رفاهی و نیز بهبود شرایط کار تاکید کرد.

حل مشکلات سنگربانان عرصه تولید را افتخار میدانیم

به گزارش بورس نیوز، همزمان با هفته گرامیداشت مقام کارگر، ناصر تقی زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با جمعی از نمایندگان انجمن‌های کارگری معدن چادرملو دیدار و ضمن تجلیل از خدمات این قشر تلاشگر جامعه بر ضرورت تعامل مستمر فی مابین کار گران و کارفرمایان در رفع مشکلات معیشتی و رفاهی و نیز بهبود شرایط کار تاکید کرد.

بر اساس همین گزارش در این دیدار که در مجتمع معدنی چادرملو انجام شد مدیر عامل چادرملو ضمن تبریک این روز به تمامی کارگران کشور به ویژه کارگران شاغل در مجتمع‌های معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به نقش و جایگاه این قشر ارزش آفرین در فرآیند تولید و اقتصاد افزود: کارگران سرمایه حقیقی هر واحد تولیدی و صنعتی هستند و مطمئنا هیچ توسعه‌ای در تولید روی نمی‌دهد مگر با همت و تلاش کارگران.

وی گفت: ما آماده هستیم در هر زمان به خواسته‌های به حق کارگران در چارچوب ضوابط قانونی پاسخ دهیم و این را برای خود افتخار می‌دانیم که بتوانیم مشکلات سنگر بانان عرصه تولید را مرتفع سازیم. مهندس تقی زاده اظهار امیدواری کرد با همکاری و تشریک مساعی یکدیگر بتوانیم چرخ اقتصاد کشور را با سرعت بیشتر به چرخش در آوریم و جهش تولید را که خواسته مقام معظم رهبری است محقق نمائیم.

وی در عین حال خطاب به نمایندگان انجمن‌های کارگری چادرملو یاد آور کرد: مایلیم از افکار، دیدگاه‌های و ایده‌های توسعه بخش شما در هر بخش از تولید در قالب طرح نظام پیشنهادات بهره‌مند شویم، چرا که معتقدیم این نیرو‌های فعال در بخش‌های مختلف هستند که می‌توانند با خلاقیت و پیشنهادات عملی خود در جهت ارتقاء کیفیت محصول تولیدی و افزایش بهره وری به یاری واحد‌های تولیدی برخیزند و قطعاً شما نیز در منافع آن سهیم خواهید بود.

نمایندگان انجمن‌های کارگری نیز ضمن تقدیر از دیدگاه‌های امید بخش و دور اندیشانه مدیر عامل چادرملو، آمادگی خود را برای بهبود بخشیدن به امر تولید و توسعه کمی و کیفی اعلام داشتند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.