تعداد بازدید : ۴۷۱
کد خبر : ۲۱۷۳۷۳
شناسایی سود هم تغییر محسوسی در زیان انباشته محسوس این شرکت نداشت؛
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵
افزایش چشمگیر مقادیر فروش داخلی و صادراتی این شرکت به همراه رشد چشمگیر نرخ‌های فروش از جمله عوامل تاثیر گذار بر رشد درآمد‌های این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ بوده است.

شناسایی سود هم تغییر محسوسی در زیان انباشته محسوس این شرکت نداشت:

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از رشد حباب گونه قیمت سهام شرکت کاشی سرامیک حافظ در سال گذشته که البته بخش عمده‌ای از آن هم به افزایش سرمایه سنگین این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی نیز بود، اکنون صورت‌های مالی حسابرسی نشده سالانه این شرکت حاکی از شناسایی ۵۷ ریالی سود خالص به ازای هر سهم است.

شناسایی سود هم تغییر محسوسی در زیان انباشته محسوس این شرکت نداشت:

از نکات قابل توجه و امیدوارکننده صورت‌های مالی این شرکت در سال ۱۳۹۸ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته می‌توان به رشد چشمگیر مبالغ درآمدی اشاره داشت به گونه‌ای که در این سال شاهد رشد ۳۷۸ درصدی و بیش از ۷۸۳ میلیارد ریالی درآمد‌های حاصل از فروش محصولات بودیم.

شناسایی سود هم تغییر محسوسی در زیان انباشته محسوس این شرکت نداشت:

همانگونه که در جدول نیز مشاهده می‌شود، افزایش چشمگیر مقادیر فروش داخلی و صادراتی این شرکت به همراه رشد چشمگیر نرخ‌های فروش از جمله عوامل تاثیر گذار بر رشد درآمد‌های این شرکت در سال مالی ۱۳۹۸ بوده است.

با این حال به نظر می‌رسد ثبت زیان انباشته‌ای ۶۰۷ میلیارد ریالی و ارزش بازار در حدود ۲۷.۴۷۶ میلیارد ریالی این روز‌های سهام شرکت با سود تحقق یافته تنها ۸۳ میلیارد ریالی این شرکت همخوانی معقولی ندارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.