تعداد بازدید : ۸۳۸
کد خبر : ۲۱۷۴۳۷
سودآوری این پتروشیمی ۱۱۶درصد رشد داشت؛
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳
درآمد‌های عملیاتی شرکت که عمدتا از محل فروش پی وی سی محقق شده، با ۵۸ درصد رشد نسبت به سال ۹۷ به بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال رسیده است.

رشد ۱۱۶ درصدی سودآوری

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت پتروشیمی غدیر در سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۸ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده، موفق به کسب سود خالص ۲ هزار و ۴۲۷ میلیارد ریالی شده و این سود که معادل ۱.۸۶۷ ریال به ازای هر سهم بوده نسبت به سال گذشته رشد جالب توجه ۱۱۶ درصدی داشته است.

درآمد‌های عملیاتی شرکت که عمدتا از محل فروش پی وی سی محقق شده، با ۵۸ درصد رشد نسبت به سال ۹۷ به بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال رسیده است.

مقادیر فروش محصول پی وی سی در سال ۹۸ به ۱۱۵ هزار تن رسیده و تقریبا نیمی از فروش شرکت به صورت صادراتی محقق شده است. متوسط نرخ فروش پی وی سی در سال گذشته معادل ۸۸ میلیون ریال به ازای هر تن بوده است.

این در حالی است که بر اساس آخرین نرخ‌های اعلام شده، در فروردین ماه سال جاری نرخ فروش هر تن از این محصول به ۱۰۵ میلیون ریال رسیده است.

رشد ۱۱۶ درصدی سودآوری

در ماه‌های اخیر با توجه به کاهش جدی تولید شرکت پتروشیمی آبادان، شاهد رشد محسوس نرخ‌های فروش پی‌وی‌سی سایر شرکت‌های تولیدکننده از جمله پتروشیمی غدیر بوده ایم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

"زمگسا" در فکر تغییر هیات مدیره

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال در تاریخ ۴۰۰/۰۱/۱۸ برگزار خواهد شد.
سود ۶۰۰ ریالی

سود ۶۰۰ ریالی "سنوین" نصیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت سرمایه گذاری اقتصاد نوین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ برگزار شد.

"شصفها" گرد هم می‌آیند

شرکت پتروشیمی اصفهان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ مجمع عمومی برگزار خواهد کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: