تعداد بازدید : ۱۲۳۳
کد خبر : ۲۱۷۴۴۰
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس در گفت‌وگو با بورس نیوز مطرح کرد: 
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹
مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: ورود به بازارسرمایه یکی از اهداف شرکت بوده که هنوز تاریخی برای آن مشخص نشده اما؛ نظر صاحبان سهام این شرکت در خصوص ورود به بورس اهمیت دارد.
 
ورود به بازار سرمایه وابسته به نظر صاحبان سهام
 
محمد علی دادور مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس در گفت‌وگو با بورس‌نیوز درباره ورود این شرکت به بازارسرمایه اظهارکرد: ورود به بازار سرمایه یکی از آیتم‌هایی است که صاحبان سهام می‌توانند در خصوص آن اظهار نظر داشته باشند، به طور کلی تهمیداتی دراین خصوص صورت گرفته، اما هنوز تاریخ مشخصی اعلام نشده است.  
 
دادور درخصوص طرح‌های توسعه‌ای در دست اقدام گفت: طرح‌های توسعه‌ای پالایشگاه ستاره خلیج فارس همواره در حال توسعه بوده و ظرفیت اسمی این پالایشگاه به ۳۶۰ هزار بشکه می‌رسد.
 
وی همچنین درباره برنامه‌های توسعه‌ای در این بخش و میزان افزایش احتمالی ظرفیت اشاره‌ای داشت و افزود: در صورت افزایش ظرفیت، توان دستیابی به ظرفیت ۴۵۰ هزار بشکه‌ای وجود داشته اما؛ طبق برنامه‌ها تا ۶ ماه نخست سال، تحقق ظرفیت ۴۸۰هزار بشکه‌ای در دستور کار قرار گرفته است. 

مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس تصریح کرد: طرح‌های توسعه‌ای در خصوص تولید هپتان، هگزان با خلوص بالا و آب اکسیژنه محصولات فرعی هستند که در سبد اصلی تولید این شرکت از اول پروژه نبوده و در برنامه کاری تولید نیز قرار گرفته است. 
 
دادور در ادامه درخصوص افزایش‌سرمایه این شرکت نیز اظهار کرد: برنامه‌ای برای افزایش سرمایه در دستور کار قرار ندارد.
 
ورود به بازار سرمایه وابسته به نظر صاحبان سهام

وی خاطر نشان کرد: این شرکت جز نخستین شرکت‌هایی بود که "سبد" را در بورس قرار داد و تنها به یک محموله خاص بسنده نکرد، سبد متشکل از نفتای سبک، نفتای سنگین بود که هر بار استقبال خوبی از آن صورت می‌گرفت.

دادور در پایان اظهار داشت: پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس یکی از خوشنام‌ترین و قدرترین شرکت‌هایی است که در قیمت گذاری محصولات نفتی نقش بزرگی را با حمایت شرکت ملی پالایش ایفا کرده است. امیدواریم که بتوانیم نقش خود را در بازار سرمایه به خوبی ایفا کنیم.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.