تعداد بازدید : ۱۷۲۵
کد خبر : ۲۱۷۵۳۸
مدیر عامل شرکت رایان همافزا در گفت‌وگو با بورس نیوز:
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
شرکت بطور دائم در حال افزایش ظرفیت ها، چه به لحاظ نرم افزاری و چه به لحاظ سخت افزاری، بوده است.

اختلال امروز ربطی به OMS ها نداشت!

به گزارش بورس نیوز، اختلاس سیستم معاملات اتفاق جدیدی در بازار سرمایه نیست و هر از چند گاهی، مشکلی بروز می کند و بر حسب تصادف، اختلال سیستم با منفی شدن بازار گره خورده و هر وقت سیستم معاملاتی هنگ می کند، بازار هم بهم می ریزد!
اختلال در سیستم معاملات می تواند علل مختلفی داشته باشد و ناشی از اختلال در سیستم شرکت مدیریت فناوری بورس و یا اختلال در سیستم شرکت های OMS باشد.

حمیدرضا عبدالله پور مدیر عامل شرکت رایان هم افزا (یکی از شرکت های OMS بازار) در گفتگو با بورس نیوز در خصوص اختلال امروز سیستم معاملاتی بیان کرد: اختلالی که امروز در سیستم معاملاتی مشاهده شد، ارتباطی با شرکت های OMS نداشت و ناشی از اختلال در سیستم شرکت مدیریت فناوری بورس بود.

وی افزود: شرکت بطور دائم در حال افزایش ظرفیت ها، چه به لحاظ نرم افزاری و چه به لحاظ سخت افزاری، بوده است. در یک سال اخیر هم تعداد کاربران هم حجم معاملات رشد چشمگیری داشته و چند برابر شده و اگر شرکت های OMS از جمله شرکت رایان هم افزا، بر ارتقای سیستم ها و افزایش ظرفیت ها تمرکز نداشتند، امروز قطعا از توان تامین نیاز بازار سرمایه را نداشتیم.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
مردم ضرر می کنند ضامنید این چه حرفی ست که پیش میاد چون قبلا پیش اومده؟
موسی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
متاسفانه مدیران توان پیش بینی اندکی دارند... زمان رضاشاه یک مهندس به رضاشاه پیشنهاد کرد یک دانشگاه در ده هزار متر در تهران بسازیم....رضاشاه گفت: ده هزار متر کمه در صد هزار متر مربع بسازید... حالا مدیران امروز بورس هم سطح دیدشون کمه...باید وسیعتر بیندیشند....با دامنه بیشتر..باید بورس را برای صدها میلیون نفر در نظر بگیرند تا مردم کشورهای همسایه هم بیایند اینجا سهام بخرند...
علی کریمی
United States
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۵
خودتون هم با اینهمه افزایش کارمزد دریافتیتون قبول دارید خیلی از لحاظ سیستم و هسته عقبیم. لعنتی اردر رو میذاری خطا های عجیب و غریب میاد تا اینکه یا دوبار اردر ارسال میشه یا قیمت سهم چنددرصد جابجا میشه. اردر فروش گذاشتم خطا داد، دوباره زدم، دو برابر فروخت. تاسف میخوریم که مدیریت امور اینگونه حساس ما دست چه کسانی افتاده.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
دروغ گوتر از اینا وجود نداره
همین شرکت پنل معاملاتی رو ساعت 8:30 دچار مشکل میکنه که خودشون اول اردر بزارن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
ساعت 12:00 کل سرورهای شرکت رایان هم افزار ریست شد. و بعد هم هیچ سفارشی ثبت و ارسال به هسته معاملات نشد در حالیکه بقیه نرم افزارها مشکلی نداشتند.
شما فکر نکن همه بیسواد هستن و اطلاعاتی ندارن

اتفاقا شما که بدون مدرک مرتبط نشستی تو اون شرکت بیسوادی و باید پاسخگو باشی

متاسفم برای بورسی که این شرکت در پیت رو میخواد عرضه اولیه کنه. امروز دوستم که از آمریکا وارد بورس ایران شده تعجب کرده بود از این همه اشکال. میگفت محاله چنین اتفاقهایی تو بورس های آمریکا بیافته

سازمان بورس باید پاسخگو باشه که انحصار در هر حوزه ای ایجاد کرده. کارگزاری انحصاری،شرکت نرم افزاری انجصاری. خجالت آوره این همه رانت و فساد

داستان عرضه اولیه ها و نرم افزار اختصاصی برای حقوقی ها به کنار
من حاضرم ثابت کنم که این شرکتهای نرم افزاری از کانکشن MMTP دارن سو استفاده میکنن و تا حالا هزاران میلیارد تومن از این راه به جیب زدن
اینها نرم افزارهای اختصاصی برای خودشون نوشتن و هر موقع لازم باشه سفارشهای خودشون رو اول میفرستن تو صف

یه عده بیسواد هم تو شرکت مدیریت فناوری بورس و سازمان بورس نشستن و قرار هست بر اینها نظارت کنن
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.