تعداد بازدید : ۴۰۸
کد خبر : ۲۱۷۶۰۵
تعدیل ۴۴ درصدی سودآوری سیمان‌ساز جنوبی؛
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
بیش از ۸۵۲ میلیارد ریال از ۹۶۹ میلیارد ریال هزینه‌های عمومی و اداری این شرکت در سال گذشته مربوط به افزایش محسوس هزینه‌های صادرات بود.

افزایش چشمگیر هزینه‌های عمومی و اداری، درآمد‌ها را ذوب کرد


به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، افزایش در حدود ۷۰۰ میلیارد ریالی و بیش از ۲۵۵ درصدی هزینه‌های فروش عمومی و اداری شرکت سیمان خوزستان در سال مالی ۱۳۹۸ در مقایسه با سال مالی گذشته از جمله عوامل با اهمیت کمرنگ‌تر کردن رشد چشمگیر ۸۴ درصدی درآمدهاست.

بیش از ۸۵۲ میلیارد ریال از ۹۶۹ میلیارد ریال هزینه‌های عمومی و اداری این شرکت در سال گذشته مربوط به افزایش محسوس هزینه‌های صادرات بوده که این موضوع در سال جدید نیز می‌تواند به دغدغه‌ای جدی برای سهامداران محسوب شود.

افزایش چشمگیر هزینه‌های عمومی و اداری، درآمد‌ها را ذوب کرد

افزایش بیش از ۹۸۰.۰۰۰ تنی فروش انواع محصولات سیمانی به ویژه کلینکر داخلی و صادراتی در سال مالی ۱۳۹۸ نسبت به سال گذشته از نکات قابل توجه و بسیار امیدوارکننده صورت‌های مالی حسابرسی نشده این شرکت است.

افزایش چشمگیر هزینه‌های عمومی و اداری، درآمد‌ها را ذوب کرد

همانگونه که در جدول فوق مشاهده می‌شود افزایش میزان فروش در حدود ۲۵۰.۰۰۰ تنی کلینکر داخلی و همچنین افزایش فروش در حدود ۷۳۰.۰۰۰ تنی کلینکر صادراتی در مقایسه با سال مالی ۱۳۹۷ منجر به رشد ۸۴ درصدی درآمد‌های شرکت شده که این افزایش منجر به تحقق سود خالصی ۱.۰۰۱ میلیارد ریالی در انتهای سال شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: