تعداد بازدید : ۲۱۵۷
کد خبر : ۲۱۷۶۴۸
مدیرعامل کارگزاری حافظ در گفت‌وگو با بورس‌نیوز؛
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
پیش‌بینی‌ها بر این اصل استوار بوده که این جو تا پایان معاملات امروز روند منطقی‌تری را به‌خود خواهد گرفت و این روند تا پایان معاملات فردا نیز ادامه‌دار خواهد بود.

جو عرضه حقوقی‌ها متعادل شد/ سایه هیجان فروش کم‌رنگ شد

مهرداد خدابخشی مدیرعامل کارگزاری حافظ در گفت‌وگو با بورس‌نیوز درخصوص آنکه افزایش عرضه‌ها از سوی حقوقی‌ها باعث شده تا تصور دستوری‌شدن در بورس به چشم آید، گفت: امروز در راستای کاهش عطشی که بازارسرمایه طی ماه گذشته شاهد بود، حقوقی‌ها دست به عرضه زدند تا به عطش خرید سهامداران تازه‌وارد و موج نقدینگی که در بازارسرمایه شکل گرفته، پاسخ داده شود.

وی ادامه داد: تصور و پیش‌بینی‌ها بر این اصل استوار بوده که این جو تا پایان معاملات امروز روند منطقی‌تری را به‌خود خواهد گرفت و این روند تا پایان معاملات فردا نیز ادامه‌دار خواهد بود و البته از روز شنبه احتمال کاهش روند عرضه‌ها و رشد مجدد شاخص وجود دارد.

این فعال بازارسرمایه تاکید کرد: از سوی دیگر، شاخص یک میلیون واحدی یک اتمسفر روانی را برای تازه‌وارد‌های بورس ایجاد کرده و فعالان بازار نمی‌خواهند شاخص تحت سیطره هیجان، رشد را در دامان خود ببینند.

خدابخشی افزود: بورس باید روند منطقی و البته بدور از هیجان کاذب را سپری کند و رشد شاخص با مبنای ۴۰ هزارواحدی شاید برای تازه‌وارد‌ها جذاب باشد، اما از آن سوی بازار شاید ریزش ۲۰ هزار واحدی هم دور از ذهن‌ها نباشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه

افزایش سرمایه "وثنو" قطعی شد

شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان نوین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
انتخاب ترکیب جدید هیات مدیره

انتخاب ترکیب جدید هیات مدیره "غگل" در مجمع

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت گلوکوزان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ برگزار می شود.
افزایش نقدینگی فقط ۱۲ درصدی

افزایش نقدینگی فقط ۱۲ درصدی "حریل"

شرکت ریل پرداز سیر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: