کد خبر : ۲۱۷۶۴۸
مدیرعامل کارگزاری حافظ در گفت‌وگو با بورس‌نیوز؛
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
پیش‌بینی‌ها بر این اصل استوار بوده که این جو تا پایان معاملات امروز روند منطقی‌تری را به‌خود خواهد گرفت و این روند تا پایان معاملات فردا نیز ادامه‌دار خواهد بود.

جو عرضه حقوقی‌ها متعادل شد/ سایه هیجان فروش کم‌رنگ شد

مهرداد خدابخشی مدیرعامل کارگزاری حافظ در گفت‌وگو با بورس‌نیوز درخصوص آنکه افزایش عرضه‌ها از سوی حقوقی‌ها باعث شده تا تصور دستوری‌شدن در بورس به چشم آید، گفت: امروز در راستای کاهش عطشی که بازارسرمایه طی ماه گذشته شاهد بود، حقوقی‌ها دست به عرضه زدند تا به عطش خرید سهامداران تازه‌وارد و موج نقدینگی که در بازارسرمایه شکل گرفته، پاسخ داده شود.

وی ادامه داد: تصور و پیش‌بینی‌ها بر این اصل استوار بوده که این جو تا پایان معاملات امروز روند منطقی‌تری را به‌خود خواهد گرفت و این روند تا پایان معاملات فردا نیز ادامه‌دار خواهد بود و البته از روز شنبه احتمال کاهش روند عرضه‌ها و رشد مجدد شاخص وجود دارد.

این فعال بازارسرمایه تاکید کرد: از سوی دیگر، شاخص یک میلیون واحدی یک اتمسفر روانی را برای تازه‌وارد‌های بورس ایجاد کرده و فعالان بازار نمی‌خواهند شاخص تحت سیطره هیجان، رشد را در دامان خود ببینند.

خدابخشی افزود: بورس باید روند منطقی و البته بدور از هیجان کاذب را سپری کند و رشد شاخص با مبنای ۴۰ هزارواحدی شاید برای تازه‌وارد‌ها جذاب باشد، اما از آن سوی بازار شاید ریزش ۲۰ هزار واحدی هم دور از ذهن‌ها نباشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: