تعداد بازدید : ۵۰۷۸
کد خبر : ۲۱۷۶۵۱
مدیرعامل کارگزاری صباتامین در گفت‌وگو با بورس‌نیوز؛
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
روند شاخص‌کل نیازمند استراحت مقطعی بوده تا بازار از هیجان خالی شود و این روند شاید نسبت به رشد‌های هیجانی طی ماه‌های گذشته، چندان عجیب نیز نباشد.

وحید حسن‌پور دبیر مدیرعامل کارگزاری صباتامین در گفت‌وگو با بورس‌نیوز درخصوص عرضه‌هایی که امروز بر تن بازار نشست و باعث قرمزپوش شدن بخشی بزرگی از بازار شد، اظهارکرد: عرضه‌هایی که امروز در بازارسرمایه مشاهده شد بیشتر از سوی حقوقی‌ها رخ داد و این عرضه‌ها پس از گذشت مدت زمانی اندکی از زمان بازار، حالت دومینووار به خود گرفت و اغلب شرکت‌ها روی به عرضه در بازار آوردند.

وی درخصوص اینکه آیا عرضه‌های حقوقی‌ها دستوری نبود، نیز تاکید کرد: برای میزان عرضه در سطح بازاری که هیجان در آن موج می‌زند، شرکت‌ها و حتی سازمان نیز اجباری برای عرضه ندارد.

این کارشناس بازارسرمایه افزود: روند شاخص‌کل نیازمند استراحت مقطعی بوده تا بازار از هیجان خالی شود و این روند شاید نسبت به رشد‌های هیجانی طی ماه‌های گذشته، چندان عجیب نیز نباشد.

حسن‌پور دبیر در پایان خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد که حجم نقدینگی بالایی در بازارسرمایه وجود دارد و شاید با حجم عرضه‌هایی که امروز مشاهده شد، شاخص با هیجان روز‌های گذشته رشد نداشته باشد و گام‌های آرام‌تری را به سوی رشد خواهد برداشت.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
مردم مراقب اموالتان باشید
بورس رانت بازیه
کارشناس.اقتصادی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
سلام.بعضی.شرکتهای.حقوقی.با.عرضه.کردن.ویا.شوک.وارد.کردن.وباعث.ترس.تازه.واردین.وفروش.فرار.از.بورس.چه.معنا.دارد.جز.اینکه.انها.بفروشند.وحقوقی.ها.سهامشان.را.درو.کنند.و.نا.امنی.یکی.از.وظایف.مهم.بورس.اینکه.اعتماد.سهامدار.را.جلب.کند.مگر.نه.اینکه.دولت.داره.از.بورس.حمایت.میکنه.تا.پولها.بدون.واسطه.جذب.بورس.وشرکتها.شود.تا.........مستقیم.وارد.چرخه.جهش.تولید.شود.و.شریان.اقتصادی.را.به.گردش.در.بیاورد.و.صنایع.و.تولیدات.در.شفیت.کامل.و.تما.ظرفیت.بچرخد.تا.تورم.مهار.وارزانی.وفراوانی.را.به.ارمغان.اورد.برای.این.کار.سفته.بازان.سود.جو.اول.باید.کنار.زده.شوند.تا.مانع.ای.به.رسیدن.اهداف.نباشند.وسازمان.بورس.وسایر.مسولین.محترم.وحمایت.دولت.محترم.دراین.مقطع.کرونایی.و.تحریم.وتورم.بیشتر.از.هر.زمان.دیگر.احساس.میشود...تا.پایان.خوشی.را.رقم.بزند.وسلام.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.