تعداد بازدید : ۵۱۱۸
کد خبر : ۲۱۷۶۵۱
مدیرعامل کارگزاری صباتامین در گفت‌وگو با بورس‌نیوز؛
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
روند شاخص‌کل نیازمند استراحت مقطعی بوده تا بازار از هیجان خالی شود و این روند شاید نسبت به رشد‌های هیجانی طی ماه‌های گذشته، چندان عجیب نیز نباشد.

وحید حسن‌پور دبیر مدیرعامل کارگزاری صباتامین در گفت‌وگو با بورس‌نیوز درخصوص عرضه‌هایی که امروز بر تن بازار نشست و باعث قرمزپوش شدن بخشی بزرگی از بازار شد، اظهارکرد: عرضه‌هایی که امروز در بازارسرمایه مشاهده شد بیشتر از سوی حقوقی‌ها رخ داد و این عرضه‌ها پس از گذشت مدت زمانی اندکی از زمان بازار، حالت دومینووار به خود گرفت و اغلب شرکت‌ها روی به عرضه در بازار آوردند.

وی درخصوص اینکه آیا عرضه‌های حقوقی‌ها دستوری نبود، نیز تاکید کرد: برای میزان عرضه در سطح بازاری که هیجان در آن موج می‌زند، شرکت‌ها و حتی سازمان نیز اجباری برای عرضه ندارد.

این کارشناس بازارسرمایه افزود: روند شاخص‌کل نیازمند استراحت مقطعی بوده تا بازار از هیجان خالی شود و این روند شاید نسبت به رشد‌های هیجانی طی ماه‌های گذشته، چندان عجیب نیز نباشد.

حسن‌پور دبیر در پایان خاطرنشان کرد: نباید فراموش کرد که حجم نقدینگی بالایی در بازارسرمایه وجود دارد و شاید با حجم عرضه‌هایی که امروز مشاهده شد، شاخص با هیجان روز‌های گذشته رشد نداشته باشد و گام‌های آرام‌تری را به سوی رشد خواهد برداشت.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
مردم مراقب اموالتان باشید
بورس رانت بازیه
کارشناس.اقتصادی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۷
سلام.بعضی.شرکتهای.حقوقی.با.عرضه.کردن.ویا.شوک.وارد.کردن.وباعث.ترس.تازه.واردین.وفروش.فرار.از.بورس.چه.معنا.دارد.جز.اینکه.انها.بفروشند.وحقوقی.ها.سهامشان.را.درو.کنند.و.نا.امنی.یکی.از.وظایف.مهم.بورس.اینکه.اعتماد.سهامدار.را.جلب.کند.مگر.نه.اینکه.دولت.داره.از.بورس.حمایت.میکنه.تا.پولها.بدون.واسطه.جذب.بورس.وشرکتها.شود.تا.........مستقیم.وارد.چرخه.جهش.تولید.شود.و.شریان.اقتصادی.را.به.گردش.در.بیاورد.و.صنایع.و.تولیدات.در.شفیت.کامل.و.تما.ظرفیت.بچرخد.تا.تورم.مهار.وارزانی.وفراوانی.را.به.ارمغان.اورد.برای.این.کار.سفته.بازان.سود.جو.اول.باید.کنار.زده.شوند.تا.مانع.ای.به.رسیدن.اهداف.نباشند.وسازمان.بورس.وسایر.مسولین.محترم.وحمایت.دولت.محترم.دراین.مقطع.کرونایی.و.تحریم.وتورم.بیشتر.از.هر.زمان.دیگر.احساس.میشود...تا.پایان.خوشی.را.رقم.بزند.وسلام.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه

افزایش سرمایه "وثنو" قطعی شد

شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان نوین در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
انتخاب ترکیب جدید هیات مدیره

انتخاب ترکیب جدید هیات مدیره "غگل" در مجمع

مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده شرکت گلوکوزان در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ برگزار می شود.
افزایش نقدینگی فقط ۱۲ درصدی

افزایش نقدینگی فقط ۱۲ درصدی "حریل"

شرکت ریل پرداز سیر در تاریخ ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ مجمع عمومی فوق العاده برگزار کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: