تعداد بازدید : ۱۶۶۳
کد خبر : ۲۱۷۷۸۷
آخرین بررسی‌ها از غلتک‌های این فولادساز؛
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
عضو مالی هیات مدیره شرکت غلتک سازان سپاهان گفت: در شرایط تحریم و کرونا شرکت غلتک سازان سپاهان هیچ مشکلی برای تولید و فروش نداشته و طبق برنامه در حرکت است.  
 
 
محمدرضا صادقی عضو هیات مدیره شرکت غلتک سازان سپاهان به بورس نیوز گفت: مجموعه عواملی، چون شرایط بازار، مباحث تکنیکال و شناوری سهم که در بالارفت این سهم عرضه شده، از عوامل تاثیرگذار بر منفی شدن سهام این شرکت است.

وی ادامه داد: تمامی گزارش‌های لازم برای تصمیم گیری و اطلاع کسانی که روی سهم معامله کرده اند به موقع درکدال گذاشته شده و در اختیار سهامداران قرار گرفته است. 

عضو مالی هیات مدیره "فسازان" خاطر نشان کرد: در شرایط حال بازار سرمایه می‌توان گفت افت قیمت به دلیل اصلاح در بعضی سهام بخصوص سهام‌های کوچک اتفاق افتاده و اقبال به سمت‌های بزرگ در جریان است.

صادقی خبری خوب به سهامداران فسازان داد و گفت: بهترین خبر این است که در شرایط تحریم و کرونا این شرکت هیچ مشکلی برای تولید و فروش نداشته و طبق برنامه در حرکت است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: